Пенсіонери мітингували

Захистити своє право на гідне життя вирішили черкаські пенсіонери. На мітингу біля Черкаського обласного управління Пенсійного фонду разом із представниками обласної Партії Регіонів вони виступили на підтримку Закону України «Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати», який запроваджує підвищені розміри цих виплат. Нагадаємо, закон ухвалила Верховна Рада України 20 жовтня 2009 року, проте Прем’єр-міністр України не поспішає його виконувати. На сьогодні на Черкащині вже зібрано на його підтримку 5 тисяч підписів.

Зимового ранку на площі біля обласного управління Пенсійного фонду зібралося чимало небайдужих черкащан. Не злякав мітингувальників навіть лютий мороз. Усіх поєднала одна мета. А саме недопущення грубих порушень конституційних прав громадян на соціальний захист, що включає право на отримання гідної пенсії. Тож, своїм протестом учасники акції вимагали від Прем’єр-міністра здійснити перерахунок пенсії з дня встановлення нового розміру прожиткового мінімуму, відповідно до закону.
Віталій Бут, голова Черкаської обласної організації Партії Регіонів: «Не можна таким чином ставитися до пенсіонерів. Є закон, який ухвалила ВР. Його треба виконувати. Пенсії ростуть набагато повільніше, ніж рівень життя. Чи давно Ю.Тимошенко ходила на ринок, що там може пенсіонер купити?».

Представники Партії Регіонів наголошують, що вже з 1 cічня 2010 року виплати пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам мають здійснюватись з урахуванням нового розміру прожиткового мінімуму для цієї категорії громадян у розмірі 695 гривень.
Учасники мітингу вимагають від Уряду – встановити у 2010 році нові розміри доплат, надбавок та підвищень до пенсій, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, відповідно до чинного законодавства. А головне – обов’язково притягнути до відповідальності усіх урядовців і чиновників, які винні у порушенні прав пенсіонерів.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут