Пенсіонерам жити важко…

Черкаських ветеранів війни, ветеранів праці та дітей війни у день людей похилого віку у дружньому колі зібрала Партія Регіонів. Черкаська міська, а також Соснівська та Придніпровська районні партійні організації підготували для пенсіонерів святковий концерт та урочисте частування. Ветерани отримали нагоду поспілкуватися між собою та розповісти місцевим політикам про наболіле.

Єлизавета Михайлова, ветеран-пенсіонер: «Чаще всего дети не помогают, потому что не могут, еще приходится детям помогать. Так что пенсионерам жить трудно».
Розчарований у соціально-економічній політиці чинного уряду й 69-річний Василь Тарасенко.
Василь Тарасенко, ветеран-пенсіонер: «Это правительство показало, что оно не способно работать, оно не может управлять государством, оно не может управлять экономикой. Все валится: завод «Ротор» стоит, «Химреактив» стоит, «Фотоприбор» стоит. На базар со 100 гривнами можно не идти. Если раньше за эти деньги можно было неделю жить, то теперь на рынок нечего и ходить».
Реалії сьогодення проти пенсіонерів, – бідкаються ветерани. На пенсію не прожити, на державну підтримку теж розраховувати не доводиться. Однак світ не без добрих людей. Саме так говорить Єлизавета Михайлова про очільника міської організації Партії Регіонів Ігоря Мельникова.
Єлизавета Михайлова, ветеран-пенсіонер: «Каждый праздник он нас собирает, он нам помогает».
Проблеми людей похилого віку болять черкаським регіоналам. Підвищення мінімальних зарплат і пенсій, а також поліпшення соціального захисту населення для партійців один із головних приорітетів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net