Партія регіонів назвала свого імовірного кандидата у мери Черкас

Партія регіонів назвала свого імовірного кандидатав мери Черкас. Ним може стати Євген Влізло. Нині він обіймає посаду голови Черкаської райдержадімінстрації. Кандидатуру Євгена Влізла рекомендує висунути міська організація Партії регіонів. Остаточне ж рішення регіонали ухвалять за два тижні на партконференції. Тим часом партійці продовжують працювати. Сьогодні міська організація урочисто відкрила громадську приймальню. З яким проблемами звернулися до регіоналів перші відвідувачі – чули кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Громадську приймальню ще не відкрили, а невідомі напередодні вже випробували її на міцність. Розбите скло, вважають у міській організації Партії регіонів, справа рук конкурентів. Мовляв, вони хотіли якось нашкодити. Утім, не вийшло. Спрацювала служба охорони.
Відкривають громадську приймальню урочисто. Акомпанує оркестр. Тим часом партійне керівництво розповідає про вигоди нової приймальні.
Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної організації Партії регіонів: «Це дасть можливість тісніше співпрацювати з усіма жителями міста. Це дасть можливість більш результативно вирішувати ті проблемні питання, які сьогодні єв людей».
Не встигли освятити приміщення, як уже є перші відвідувачі. Люди розповідають регіоналам про наболіле.

Жінка: «Дороги чтоб улучшить. Экология города чтобы была в полном порядке. Отакие у нас пожелания».
Жінка: «В нас ні заводи не роблять, ні фабрики, нічого нема. Все стоїть».
Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної організації Партії регіонів: «З початку своєї діяльності я багато питань ставив перед чинною владою в місті. Але, на жаль, з тих питань лише 10 % десь виконано – оце і все».
Тому, наголошує Сергій Тулуб, владу треба змінювати. Містом, говорить, має керувати, цитую, «справжній господарник». Міська організація Партії регіонів такого вже знайшла. На вчорашній політраді місцеві регіонали вирішили рекомендувати кандидатуру Євгена Влізла. Зараз він очолює Черкаську райдержадміністрацію.
Сергій Отрешко, голова Черкаськоїміської організації Партії регіонів: «Міцний сплав молодості та розуму дозволить зробити наше місто справді новим європейським містом».
Голова обласної організації Сергій Тулуб не приховує: такий вибір йому до вподоби. Із Євгеном Влізлом вони знайомі ще з часів роботи на «Енергоатомі».
Сергій Тулуб, голова Черкаської обласної організації Партії регіонів: «Він наш активний однодумець, він активний член Партії регіонів. Це людина конкретних дій, це людина слова».
Сергій Тулуб зауважив: у разі перемоги Євгена Влізла він стане його першим помічником у розбудові міста. Пообіцяв сприяти залученню інвестицій.
Євген Влізло, голова Черкаськоїрайонної організації Партії регіонів:«На сьогодні часу в нас обмаль. Часу на балачки немає. Це ми повинні залишити колишній владі. Оскільки я проживаю в Черкасах, бачу, що місту потрібен господарник».
Остаточне рішення щодо висунення кандидатури Євгена Влізла на посаду мера регіонали ухвалять за кілька тижнів на партконференції.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net