Партійні ротації

На партійному Олімпі Черкащини – кадрові ротації. Змінилося керівництво в обласній організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Новий очільник – депутат Верховної Ради від фракції БЮТ Павло Костенко. Його попередником був Ігор Єресько, який обіймав цю посаду майже десять років. Чим викликані такі партійні перестановки – знає Наталія Кириленко.

На нову посаду Павло Костенко призначений рішенням президії політради «Батьківщини». Сам він підкреслює, що його призначила особисто лідерка БЮТ Юлія Тимошенко. Заміна обласного керівництва «Батьківщини» викликана передусім необхідністю посилення обласної партійної структури напередодні президентської кампанії, – зазначив Павло Костенко. Він дав зрозуміти журналістам, що не налаштований на відпочинок.
Павло Костенко, керівник обласного виборчого штабу: «Вже не за горами перший тур президентських виборів, потім другий тур, тому впродовж майбутніх п’яти місяців нам доведеться плідно працювати».
Попередній багаторічний керівник Ігор Єресько доклав чимало зусиль для розбудови і зміцнення партійної організації, – зазначив новий очільник черкаської «Батьківщини». Однак, за його словами, процес партійної ротації є абсолютно природнім і необхідним явищем.
Павло Костенко, керівник обласного виборчого штабу: «На сьогодні Ігорю Геннадійовичу Єреську в штабі була запропонована робота заступника керівника».

Наостанок Павло Костенко пообіцяв, що приїжджатиме на Черкащину щотижня, щоб достойно підготувати обласну організацію до майбутніх виборів.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net