Паралельні реальності: міський голова й медики про засоби захисту (ВІДЕО)

Міський голова твердить, що в Черкасах удосталь засобів захисту для медиків. Про це Анатолій Бондаренко написав у своєму Фейсбуці. Самі ж медики – іншої думки. І просять у керівництва міста убезпечити їх.

Колектив Третьої міської лікарні оприлюднив своє звернення до міського голови Черкас. Медпрацівники просять у Бондаренка спрямувати кошти на придбання засобів індивідуального захисту, антисептиків і деззасобів. Бо вони – на першій лінії оборони проти коронавірусу. Подібне звернення в мерію вже спрямував і колектив Першої міської лікарні. Реакції від очільника Черкас наразі немає.

А я нагадаю, напередодні на виконкомі очільник міського департаменту охорони здоров’я буквально випрошував у керівництва міста гроші для протидії коронавірусу. Олег Стадник наголосив: нині терміново потрібно закупити обладнання і засоби на майже 10 млн грн. Тоді як у резервному фонді лише 7 млн грн. На одній із останніх сесій промерська більшість відмовилась врізати премії чиновникам мерії. Це дозволило б наповнити резервний фонд на 25 млн гривень.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут

Фейсбук