Пам’ять не вмирає

Цьогоріч 28 жовтня Україна відзначає 65-ту річницю перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Президент України Віктор Ющенко своїм указом від 20 жовтня встановив День визволення України – офіційним святом. Цього дня у містах України відбудуться святкові феєрверки та урочистості з нагоди цієї події. Як вітали ветеранів Другої світової війни у Черкасах – бачила Наталія Кириленко.

Велика Вітчизняна війна залишила на Черкащині кривавий слід. На різних фронтах воювали з гітлерівцями майже 300 тисяч черкащан, понад 13 тисяч були бійцями партизанських загонів. 85 тисяч наших земляків примусово вивезли до Німеччини. За визволення Черкащини віддали життя понад 120 тисяч представників багатьох народів колишнього Радянського Союзу.
Петро Красовський, заступник голови Черкаської міської організації ветеранів війни та праці: «Многое забыто, но не забыты те, кто в ожесточенных боях на фронте отстаивал нашу свободу и независимость, кто громил гитлеровские гарнизоны в тылу врага».
Урочистий мітинг присвячений 65 річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників відкрив духовий оркестр Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я дякую всім, що взяли участь у сьогоднішньому урочистому покладанні квітів до вічного вогню і з цієї нагоди взяли участь у мітингу».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут