Отруйні змії в місті

Три екзотичні «отруйні подарунки» з’явилися нещодавно у черкаському зоопарку. З московського звіринця до Черкас їх привіз директор Євген Ван. Відтепер наше місто стане новою домівкою для венесуельської гримучої змії, червоної кобри , що плюється, та східної щитомордної змії.

Черкащани, будьте обережні! У Черкасах побільшало отруйних змій. Щоправда, не на вулиці, а у тераріумі черкаського зоопарку. Нині їх тут аж сім. Такою колекцією нині не може похвалитися жоден звіринець країни. Адже тримати отруйних змій – надзвичайно важко, а головне – небезпечно.
Євген Ван, директор зоопарку: «У деяких тераріумах стоїть подвійне скло, якщо одне розіб’ють – інше залишиться. Хоча це все розраховано на дурня, хто знає, що вона отруйна – не полізе».
Ця маленька каскавела скоро має вирости до розміру півтора метра. Змія – надзвичайно отруйна. Тісний контакт із нею – у 70% випадків може мати летальні наслідки. Обережним слід бути і під час спілкування із червоною коброю, що плюється. У черкаському тераріумі обіцяють створити безпечні умови для спілкування із дуже екзотичними гостями з Мексики, Африки та Азії. А на майбутнє – ще й розширити колекцію.
Євген Ван, директор черкаського зоопарку: «Ми плануємо змінити експозицію, прибрати безхребетних, земноводних. Щоб були чешуйчаті. А ще плануємо збільшити кількість отруйнихзмій до 20».
Під час візиту до московського зоопарку керівники звіринців обговорили також особливості митного оформлення дагестанських турів – подарунку, який російські колеги зробили Черкасам на 30-річчя зоопарку.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net