Організація «Альянс Франсез» домовилась із черкаськими освітянами про обмін учнями

Організація «Альянс Франсез» домовилась із черкаськими освітянами про обмін учнями. Черкащина співпрацює з Францією вже давно. Нині тісні зв’язки налагодженів багатьох галузях – в сільському господарстві, переробній промисловості та економіці. Активно спільна робота ведеться і в освітній сфері. Так, минулого тижня Черкаси відвідала французька делегація організації «Альянс Франсез».Деталі – в сюжеті.

П’ять днів французька делегація організації «Альянс Франсез» перебувала в Черкасах. Французьких гостей було п’ятнадцять. Серед них – французькі викладачі та вихованці паризького ліцею. Розвиток взаємовідносинв освітній сфері – один із перспективних напрямів співпраці з французами.
Василь Маринкевич, секретар Черкаської міської ради: «У цьому році, в наступному, через рік налагодяться добрі, партнерські ділові стосунки. Дуже хотілось, щоб Черкаси стали першимиз підготовки, розробки програми співпраці з вами».
Обмін досвідом між черкаськими та французьким учнями існує вже давно. Активно співпрацють в цьому напрямі між Першою міською гімназією, Черкаським бізнес-коледжемі ФІМЛІ. Французькі гості черкаським прийомом задоволені.
Інесса Павлюченко-Ноель, директор франкомовного центру «Альянс Франсез»: «Дякуємо, що в таких складних умовах змогли прийняти делегацію. Дуже тісні контактита велика допомога від посольства Франції для України і від посольства Українидля Франції».

Організатори висловили сподівання, що спільні проекти розвиватимуть дружні партнерські відносиний надалі.
Катрін Рабасте, директор приватного коледжу «Іммакюле Консепсьон»: «Ми сподіваємось, що наша співпраця продовжитьсята буде розвиватисьу напрямі розвитку контактів в освіті».
Василь Маринкевич, секретар Черкаської міської ради: «Подальша співпраця, подальше взаємне збагачення між викладачами коледжів, університетів, між ліцеїстами, між школярами і з вашогобоку і з нашого – у наших руках. Ласкаво просимо до нас. Ядумаю, ви з радістю будете запрошувати нас до себе у Францію».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net