Оперативники викрили чергову кустарну нарколабораторію

Оперативники викрили чергову кустарну нарколабораторію. В одній із черкаських багатоповерхівок чоловік виготовляв і збував тяжкий наркотик – метемфетамін. Наркоман уживав отруйне зілля впродовж 3 років. Спочатку чоловік лише купляв препарат, а потім навчився виготовляти та збувати «наркотичні ін’єкції». Сьогодні виробник «чудового настрою» затриманий. Наступні три роки свого життя проводитиме за гратами.

Під час обшуку квартири працівники міліції були просто шоковані. У помешканні панував безлад, усюди валялись використані медичні шприци, порожні пляшки з-під розчинників і керосину, флакони із-під ліків.
Господар пояснив, що все це інгредієнти для виготовлення наркотичного засобу, який у народі називають – «винт».
Затриманий: «Уживаю амфетамін уже 5 років. Для себе 2 куби виготовляю. У день роблю, буває, 10 – 15 кубів, щоб продавати».
На кухні – кустарне обладнання для виготовлення наркотику та посуд із залишками психотропної речовини. Клієнти до нього знаходяться щоденно, вживають наркотики не лише в квартирі, а й у під’їзді. Сусіди знаходять шприци прямо на сходах.
Оперуповноважений УБНОН ГУ МВС України в Черкаській області: «Люди, которые употребляют психотропное вещество метемфетамин, жаргонное название «винт», ощущают вечное непокойство, тревогу, тремтение, увеличивается период неспания, аппетит пропадает, такие люди постоянно потеют, увеличивается сердцебиение у них, постоянно в теле ощущается боль».

Двадцятип’ятирічний наркоман «зістарівся» від численних ін’єкцій. На вигляд йому не менше 40. Власник квартири ніде не працює. Дозвілля проводить за комп’ютером. Наразі виробник «чудового настрою» затриманий, тепер своє дозвілля буде проводити за гратами.
Андрій Петринчук, в. о. начальника УБНОН ГУ МВС України в Черкаській області: «Реалізація цього наркотику передбачає, згідно з ст. 313 ККУ покарання до 3 років позбавлення волі».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут