Одні вдома

Загальнонаціональна профілактика грипу змусила учнів та студентів піти на передчасні канікули. Для закриття навчальних закладів рівень захворюваності повинен сягати тридцяти відсотків. Черкаські школи призупинили роботу при п᾽ятивідсотковому рівні. Підростаюче покоління – на домашньому арешті. Батькам дорослих дітей простіше, тим у кого в родині малеча – доводиться ламати голову над тим, з ким залишити дітей.

У швацькій майстерні кипить робота. Разом з Іриною тут і п’ятирічний Владислав. Маска – для захисту, іграшки – для розваги. Учора хлопчик працював разом з татком, сьогодні – з мамою. З ким дитина буде у наступні дні – батьки не знають. У Ольги син вже школяр. До самостійності він звик, тож залишається вдома сам.
Сьогодні компанію Вані складає дочка подруги. Удвох веселіше. У телефонному режимі порядок у оселі та вчасний обід контролює мама.
Ваня, школяр: «Не боюся, ліпимо з пластиліну, дивлюся телевізор, конструктор складаю».
Людмила вихід із ситуації ще не знайшла, тож замість роботи ходить на дитячий майданчик.
Людмила, менеджер: «Більша частина працівників нашого офісу не ходить на роботу, бо у всіх діти дошкільного віку, а куди їх подіти. Згадують про бабусь, тіток, сусідів, але що робити не знаємо».
Старшим дітям найлегше. Своє дозвілля вони можуть організувати самостійно. Студентка Аліна з подругою остерігаються недуги, утім

домашнього арешту не дотримуватимуться.
Аліна, студентка: «Всі наші друзі повертаються з різних міст. Це чудова нагода поспілкуватися, тож ми не сидітимемо вдома, краще зустрітись, поговорити».
Перерву в навчанні дівчата сприймають позитивно, утім вже зараз студентки факультету іноземних мов замислюються над тим, наскільки важко буде надолужувати згаяний час.
Аліна, студентка: «Підігнати якісь борги, а взагалі три тижні це дуже багато, тиждень – нормально. За три, уявляю, як доведеться наздоганяти у навчанні, скільки буде задано на самостійне опрацювання».
Три тижні без друзів, веселих компаній, концертів та клубів – випробування не з легких. Утім, перевага відлюдництва перед хворобою очевидна.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net