Один рік губернатора

Від падіння до стабільного зростання. Так губернатор Черкащини охарактеризував рік своєї діяльності на посаді. Про збільшення промислового виробництва, покращення у соціальній сфері та інші здобутки Сергій Тулуб розповів журналістам у обласній дитячій лікарні. На думку губернатора, це символічно. Мовляв, приміщення, як і інші довгобуди, також є досягненням нової влади. Відкрити заклад Сергій Тулуб обіцяє вже до кінця цього місяця. Про результати та перспективи роботи команди губернатора – в наступному сюжеті.

Черкаську обласну адміністрацію Сергій Тулуб очолив 6 квітня минулого року. Край, говорить губернатор, дістався йому дещо занедбаним.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «За попередній рік було втрачено третину промислового виробництва. На 60% впали обсяги капітального будівництва. У сільському господарстві не приділялося значної уваги тваринництву, кількість великої рогатої худоби зменшилась майже у всіх районах».
У спадок новий губернатор отримав і проблеми в соціальній сфері – чи не найнижчий рівень зарплати в Україні та більше 30 мільйонів заборгованості виплат. Передусім нова команда визначила пріоритети діяльності на перші сто днів.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Запровадили ми планування – кожен керівник, кожна людина повинні знати, де і що робити, які будуть соціальні та інші об’єкти відновлюватись. Ми визначили бюджетні пріоритети».

Кадрові зміни, глибокий аналіз кожної окремої ситуації, виїзди в найвіддаленіші села, спілкування з людьми. Такий механізм роботи обрав Сергій Тулуб для своєї команди.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «На цьому будувалася наша робота. І якщо подивитися на динаміку основних показників за минулий рік, то ми бачимо, що падіння перетворилося на зростання».
Своїми досягненнями упродовж року губернатор задоволений. Заборгованість по зарплаті скоротилася на третину, відновили роботу три цукрових заводи, завершується будівництво об’єктів державного та обласного значення. Також відкрили мережу соціальних аптек, запровадили програму «Соціальний кошик».
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «За підсумками минулого року піднялася промисловість на 17%, а по Україні – на 11%. Незважаючи на інфляцію, зріс рівень зарплати на 14 %».
Задоволений губернатор і роботою із людьми. Говорить , їх довіра до влади повертається. Значною мірою, завдяки «гарячій лінії». Та попри це Сергій Тулуб визнає: зробив і чимало помилок. Але над ними він постійно працює.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Як любій людині, мені притаманні помилки, я ж не святий архангел. Знаєте, чим вище посада, тим складніше довести свої задуми до виконання».
Попри досягнення, попереду ще багато роботи, говорить губернатор. Пріоритетним сьогодні він називає відновлення транспортного сполучення області з регіонами. Це стосується не лише автомобільних доріг, а й залізничного, річкового та повітряного сполучень.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net