Один із черкаських магазинів охороняє голуб

Пернатий постоялець. Ось уже півтора місяця один із черкаських магазинів по вулиці Сєдова охороняє голуб. Пернатого продавчині прихистили під час лютих морозів. Птах дуже замерз і перестав літати. З часом тварина прижилася та стала справжнім талісманом магазину.

Голуб Вася став справжнім талісманом магазину. Пернатий охоронець, як його прозвали покупці, привітно зустрічає всіх відвідувачів. Варту несе без відпочинку. Голуб живе в магазині другий місяць. Продавчині врятували його від холодної смерті.

Ольга, продавчиня: «Ввечері ми його підібрали, він так змерз. Ми його пожаліли та підібрали, щоб він у нас відігрівся».

Спочатку птах ставився до всього з острахом. Не довіряв людям і відмовлявся їсти. Проте згодом, відігрівшись, тварина поступово стала обживатися в новому місці.

Ольга, продавчиня: «Він нервувався. Потім звик і почувається, як удома. У нього є свій будиночок, ввечері він туди стрибає та лягає спати».

Проте відновити сили птаху досі не вдалося. Голуб дуже обморозив крила та фактично втратив здатність літати. Щодня пернатий спілкується з іншими голубами через скло вітрини.

Лідія, продавчиня: «Сидить, у віконечко дивиться. До нього прилітає голубка, воркують. Він із цього боку сидить, а вона з іншого сідає, заглядає до нього, воркоче. Звик він уже в нас, почувається господарем у магазині».

Продавчині стали не лише рятівницями, але й новою сім’єю для голуба Васі. А магазин для птаха – новим домом.

Лідія, продавчиня: «Як людей немає, то виходить і ходить по всьому магазину. Як люди заходять, то він відходить у бік і дивиться з інтересом на них».

Жінки зізнаються: допомагають пернатим уже не вперше. Часто птахів доводилося рятувати не лише від морозів, але й від людської жорстокості.

Лідія, продавчиня: «До нас дуже часто прилітають сюди голубочки, ніжки в них зав’язані бувають. Іноді самі заплутуються, іноді діти зав’язують. Ми вже врятували десятки три їх».

Сьогодні голуб Вася віддано несе варту в магазині та чекає потепління. Тоді, запевняють продавчині, спробують випустити птаха на волю.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net