Один день – рік годує

Цьогоріч в області зерновими засіяно майже дев’ятсот тисяч гектарів. Хлібороби сподіваються на добрий урожай. Аби погода сприяла косовиці, жнивувати на Черкащині розпочали, як і годиться, – із зажинок. До збору урожаю долучилися і наші кореспонденти.

На полях Черкащини колосяться стиглі хліба. Аграрії, в очікуванні хороших урожаїв, готуються до жнив. Є чим похвалитися і хліборобам Корсунщини. Їхні посіви і негода оминала, і посуха зачепила менше, ніж сусідні райони. Василь Горбенко, директор СТОВ «Нива», с. Ситники: «В обробітку маємо 2604 га землі. І з них 30 га пшениці. Сподіваюся, що по 60 буде. У нас буде добрий урожай, бо багато заклали».
Проте народна мудрість говорить: не той урожай, що надворі, а той – що в коморі. Аби погода сприяла жнивам на полях села Ситники Корсунь-Шевченківського району, за давніми традиціями, влаштували свято зажинок.

Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Попросив сьогодні всіх контролерів перепочити 3 тижні, не заважати аграріям збирати хліб. Ми маємо створити всі належні умови, щоб цей хліб був доставлений на токи, на елеватори, щоб і там було все по-чесному».
На вшанування першого в області снопа нового урожаю губернатор завітав разом із делегацією Вірменської Республіки.
Армен Хачатрян, посол Вірменської Республіки: «Сегодня мы собрались говорить о святости, о вот этом богатстве. Попросить Бога, чтобы он дал хороший урожай. Чтобы тот труд украинского народа и

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net