Оце так погуляли

До цивілізованого відпочинку черкасцям ще далеко. Наслідки від традиційного святкування за столом – плачевні. За чотири вихідні дні в області трапилося 18 дорожньо-транспортних пригод. А нетверезих водіїв на дорогах, порівняно з минулим роком, побільшало майже вдвічі. Так, за чотири вихідні дні даішники зупинили більше двохсот сорока горе-водіїв. Утім, нетверезі шофери на дорогах – не єдине лихо святкових днів. Що ще накоїли відпочивальники – розповість Вікторія Курченко.

У лісі немов після бойових дій. Скрізь бите скло, недопалки та гори непотребу. Хто де відпочивав – видно неозброєним оком. В останній вихідний день знайти чисте місце для пікніка тут за щастя.
Анна, відпочивальниця: «Нам просто пощастило. Ми там спустилися і побачили чисту галявину. А коли зараз йдемо, то страшно стає. Битого скла дуже багато».
Своє сміття Анна з чоловіком зібрали у пакет. Обіцяють донести до найближчого контейнера. Утім, приклад цієї родини інші відпочивальники проігнорували.
Не краща ситуація і на міських пляжах. Тут і до свят сміття не бракувало. Тепер стало ще більше. У піску пляшки не з посланнями з далеких островів, а з-під алкогольних напоїв. А буде, імовірно, ще більше: урни вщент заповнені, а відпочивальники продовжують заряджатися міцненьким.
Натомість у парках сліду святкувальників не видно. Хоч люду тут повно.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут