ОБСЄ розробила систему он-лайн курсів для членів виборчих комісій

Дистанційні он-лайн курси, електронна бібліотека та вільний доступ користувачів. Таку систему інтернет-навчання для членів виборчих комісій створила ОБСЄ спільно із ЦВК. Вона, на думку розробників, дозволить охопити більшу аудиторію. При цьому зменшить матеріальні витрати, необхідні для організації традиційних навчальних курсів.

У Черкасах представники ОБСЄ презентували нову систему он-лайн навчання для членів виборчих комісій. Бо традиційна, у вигляді лекцій і тренінгів, є менш дієвою. Вона ще й охоплює порівняно невелику аудиторію, до того ж є занадто затратною.

Євген Побережний, координатор проектів ОБСЄ в Україні: «Якщо дивитися на членів ДВК, то їхня кількість варіюється від 350 тисяч до 800 тисяч. Уявіть собі ЦВК, яка б мала взяти на роботу 2 тисячі тренерів одночасно, оформити на них всі документи, оформити відрядження до кожного райцентру. Обсяг організаційного навантаження такий, що вирішити таке питання централізовано практично неможливо».

Нова он-лайн система складається з модуля дистанційного навчання, електронної бібліотеки та банку тестових запитань. Розробники говорять, що вона має більше переваг, аніж недоліків.

Євген Побережний, координатор проектів ОБСЄ в Україні: «По-перше, це охоплення максимальної аудиторії. По-друге, це мінімальні організаційні витрати. Щоби підтримувати систему, потрібен невеликий відділ у структурі ЦВК, а не 2 тисячі тренерів».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net