Обласні чиновники зустрілися з Першим секретарем Посольства Франції в Україні

Париж – Черкаси. Заступник голови Черкаської облдержадміністрації Михайло Пузяк спільно з очільником району Євгеном Влізлом зустрілися з Першим секретарем Посольства Франції в Україні Емануелем Бераром. За сприяння Посольства, а також Академії української преси в місті вперше провели тренінг на тему соціальної журналістики. Участь у заході взяла репортер французького видання Ізабель Моро.У рамках проекту організатори поспілкувалися і з представниками місцевої влади.

Під часрозмови Михайло Пузяк зазначив, що Франція – один із найважливіших європейських партнерів Черкащини.
Співпраця розвивається динамічно: зростають обсяги французьких інвестицій в економіку області, розпочате будівництво нових підприємств. Принагідно заступник зауважив: влада завжди рада іноземному досвіду та допомозі.
Михайло Пузяк, заступник голови Черкаської облдержадміністрації: «Дуже хороший досвід роботи євзахідних країнах, хотілося б досвід переймати, ми були б вдячні».
Емануель Берар поцікавився рівнем соціальної захищеності містян.

Михайло Пузяк, заступник голови Черкаської облдержадміністрації: «Пріоритети ми визначили: це допомога малозабезпеченимі ветеранам».

Михайло Пузяк визнав: соціальних гарантій у черкасців небагато, тож говорив лише про майбутні проекти: соціальне житло, зростання зарплаті подолання безробіття.
Михайло Пузяк, заступник голови Черкаської облдержадміністрації: «Будь-які програми передбачатимуть створення робочих місць».
Емануель Берар зазначив: у Черкасах багато журналістів, і вони професіонали. Втім, над соціальними темами працюють мало. Натомість політика – завжди в центрі уваги. Саме тому для представників мас-медіа вирішили провести тренінг.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net