Новорічні зізнання губернатора

2009-го Черкащина кризи не злякалася. Цей рік був для області плідним та зовсім не страшним. У цьому впевненний голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Черевко. Губернатор підбив підсумки року, що минає, та розповів про перспективи прийдешнього. Він задоволений досягненнями у агропромисловому комплексі та розбудові демократії. На новий рік пан Черевко запланував розвиток ще й інноваційної промисловості та гуманітарної галузі.

Не така страшна криза, як про неї говорять в Україні, – так розпочав свій звіт губернатор Черкащини. Кризові явища Черкащину не надто зачепили. Навіть навпаки. Черкащині, за словами Олександра Володимировича, вдалося підтвердити звання лідера за окремими показниками.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Якщо говорити за агропромисловий комплекс – ми маємо зростання. Якщо говорити за бюджетну політику, то вона використовується ефективно».
Динаміка відрахувань до державного бюджету на Черкащині також є чи не найкращою в країні.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Опитування, яке нещодавно проводили в Україні, довело, що найдемократичніша система – це ДПА Черкаської області».
Утім, окремі кризові явища наступний рік таки успадкує, – впевнений очільник області. Усе – через нереальний до виконання державний бюджет та відсутність владної та політичної комунікації.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут