Новий “ВІККА” – сезон

Вефірному мовленні нашого каналу з’являться нові телепродукти. Серед них порадницька програма “Щоденник здоров’я”, соціальний проект “Невигадані історії”, нова дитяча програма та інформаційно-аналітичний проект “ВІККА-підсумки”. Слоган телеканалу залишиться незмінним – “Наповни своє життя подіями”. Це “ВІККівський” меседж людям, які мають активну життєву позицію, цікавляться життям свого міста і прагнуть змін на краще. Детальніше про те, чого чекати глядачам від улюбленого телеканалу, знає кореспондентка “ВІККА-НОВИН” Марина Лук’яненко.

У “ВІККівської” команди ще на початку літа було чітке уявлення про те, яким буде мовлення телеканалу в новому сезоні. Програмна концепція “ВІККИ” кардинально не зміниться: як і раніше основним щоденним продуктом телеканалу будуть “ВІККА-НОВИНИ”.
Любов Правдіна, генеральний директор ТРК “ВІККА”: “Нашим партнером залишається телеканал «КІНО» з повністю оновленою сіткою. Суттєво зміниться ефір вихідного дня. Саме у вихідні дні з’явиться програма про здоров’я, соціальний проект, нова дитяча програма та підсумковий інформаційно-політичний проект «ВІККА ПІДСУМКИ». Тож у нову осінь ми дивимося з надією”.
Новий проект телеканалу “Щоденник здоров’я” вустами представників нетрадиційної медицини даватиме глядачам поради на щодень. За словами авторки програми Ірини Гришко, у сучасному глобалізованому світі люди забагато працюють, забуваючи про власне здоров’я. Саме

тому “Щоденник” подаватиме глядачам лише ту інформацію, яка неодмінно стане їм у нагоді.
Ірина Гришко, автор програми “Щоденник здоров’я”: “Три рубрики, які будуть у програмі, саме допоможуть у цьому. Адже “моє тіло”, “моє харчування”, “мої думки”, а саме так називатимуться рубрики у програмі, це ті ресурси, які завжди з людиною. Думки завжди з нею, тіло теж, тож знадобляться їй ці поради”.
Знаковою для програми є участь у її створенні відомого фітотерапевта Наталі Земної. Глядачам народна цілителька більш відома як Наталя Зубицька.
Над соціальним проектом «Невигадані історії» працюватиме журналістка Юлія Кропива. Герої програми відверто розповідатимуть про своє життя, власний досвід, перемоги та поразки.
Разом з вже відомими обличчями телеканалу в ефірі з’являться нові ведучі, яких обирали на кастингах. Насамперед, це стосується нової дитячої програми “Країнка-Цікавинка”.
Євгенія Гнєушева, ведуча та автор програми “Країнка-Цікавинка”: “Ми вирішили, що нам на телеканалі не вистачає телепродукції саме для наших найменших телеглядачів, і влаштували досить своєрідний кастинг. Який довів – ми не помилилися, до нас прийшло чимало талановитих маленьких черкасців та черкащанок. Ми вам обіцяємо: ми оберемо насправді найкращих, а також підготуємо для вас чимало цікавих і корисних сюрпризів”.
Поряд з новими проектами, в ефірі каналу продовжуватимуть виходити постійні програми, до яких глядач уже звик. Так, проект, «Народна трибуна», в якому черкасці висловлюються з тієї чи іншої теми, є для глядачів впізнаваним, а тому має право на подальше життя.
Ольга Скорик, автор програм “Народна трибуна” та “Дитяча трибуна”: “У новому сезоні програма “НТ” стане ближчою до людей, ми будемо розширювати географію та місця наших зустрічей із глядачами, таким чином кожен зможе висловити свою думку з наболілих питань”.
Варіант “Народної трибуни” для найменших – “Дитяча трибуна”, як і раніше, виходитиме зранку та вдень. Щоправда, відтепер ці програми матимуть постійний час виходу, зазначений у програмній сітці каналу.
Натомість проект «Стильне життя» з Мариною Манго буде оновлено концептуально. Якщо раніше цей телепродукт був суто комерційним і робився під спонсора, то відтепер творча команда програми творитиме для людей. Про найцікавіші події з дозвілля черкасців ведуча розповідатиме у рубриках “Прем’єра”, “Зірка”, “Провінційна розкіш” та “Вечірка”.
Черпати натхнення для своїх нових проектів команда телеканалу планує з виру міського життя. Тож не виключено, що саме ви потрапите до поля зору “ВІККІвської” відеокамери.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net