Новий кліп «Романтики»

Чергову відеороботу своїм шанувальникам представила вокалістка черкаського гурту «Романтика» Юлія Черняєва. Новий кліп на пісню «Не чекаю» вже став популярним у мережі «YouTube». За кілька днів ролик переглянули близько півтори тисячі користувачів. Вочевидь, романтична композиція та головний герой відео – плюшевий ведмедик – припали меломанам до смаку. Продовжує Марина Лук’яненко.

«Романтика» гучно заявила про себе альбомом «Весна» у 2011-му. Тоді меломани пророкували гурту успішне майбутнє. Утім другої платівки черкасці так і не дочекалися. Гурт розпався.
Нині Юлія Черняєва з новими силами взялася за творчість. Відеоробота на пісню «Не чекаю» – перший кліп, який Юля зі своїм чоловіком Дмитром відзняли самостійно. Спонсорів для відео співачка шукала через «Facebook». Зверталася до багатьох, а відгукнувся лише один високопосадовець. Допоміг, говорить Юля, грошима.
Юлія Черняєва, вокаліста гурту «Романтика»: «У нас був вибір – чи замовити зйомку, як ми це раніше робили, чи спробувати робити самим. Зрештою, ми зважилися на те, щоб знімати самим. Я дуже задоволена: це – найкраще, що в нас було».
Цього разу Юля сама відповідала також за візаж, зачіску та вбрання. Локацій, говорить чоловік співачки і режисер відео Дмитро, було кілька. Найбільше запам’яталася місцина зі старим млином.
Дмитро Черняєв, режисер: «Мы ехали по трасе и просто ее выбрали. По-моему, она одна там осталась. Это просто невообразимое чувство старины, большая скрипучая конструкция, которая стоит уже достаточно давно. Кажется, что простоит она еще недолго».

Основні зйомки тривали день. А от дознімали, монтували й анімували головних персонажів Юлія та Діма впродовж місяця.
Дмитро Черняєв, режисер: «Сначала мы хотели сделать немножко проще, чтобы мишку использовать живого, показать, как он добирается к Юле в конец клипа. Но потом нам хотелось добавить немножко движения. Мы поняли, что это невозможно сделать без компьютерной графики. Мы взяли мишку, натянули его на леску, и я прошелся 360 градусов, отфотографировал его. Потом засунул его в определенную программу, начал собирать, но все равно все вышло как-то криво, и поэтому я всего за несколько часов смоделировал мишку вручную».
Діма вперше анімував для кліпу ведмедика, Юля ж дебютувала у кліпі з гітарою.
Юлія Черняєва, вокалістка гурту «Романтика»: «Я вперше грала на гітарі у кліпі. Зараз освоюю її. Для мене це було чимось новим, хоча, знаючи, що мене знімає Діма, я почувалася більш розкутою, бо знала: мене знімає рідна людина».
Пісня «Не чекаю», пояснює Юля, про те, що в жодному разі і за жодних обставин не можна втрачати себе, своє людські принципи та життєві орієнтири.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net