Нові медичні кадри

Черкаська обласна лікарня зустріла нові кадри. Цьогоріч півторатисячний колектив поповнили 33 медичні сестри та 7 лікарів. Це випускники черкаського, уманського, лубенського та київського навчальних закладів. Тепер здобуті знання вони застосовуватимуть на практиці. Молодь сподівається на підтримку досвідчених фахівців. Розповідає Наталя Кириленко.

Дитяча мрія Тетяни Якімчук здійснилася. Вона стала медичною сестрою. Від обраної професії дівчина в захваті.
Тетяна Якімчук, медична сестра хірургічного відділення Черкаської обласної лікарні: «Дуже подобається це місце роботи, саме хірургічне відділення обласної лікарні. Тут гарний колектив, хороші наставники. Я вважаю, що зробила правильний вибір, обираючи місце роботи».
Цьогоріч разом із Тетяною на нову роботу прийшли ще 32 медичні сестри та 7 лікарів. Вони в Черкаській обласній лікарні працюють більше місяця. За цей час вже встигли себе добре зарекомендувати.
Олександр Дудник, головний лікар Черкаської обласної лікарні: «Шановні молоді фахівці, медсестри, хочу, щоб ви знали, що прийшли на роботу в один із найпотужніших закладів Черкаської області, заклад 3 рівня надання медичної допомоги. Ми знаємо, що обличчя лікарні будете визначати ви, хтось із вас стане старшою медичною сестрою, хтось начальником управління охорони здоров’я. Ми щиро вам бажаємо цього».

Хоч працюють молоді спеціалісти нещодавно, утім уже встигли допомогти сотням черкасців. Адже ще зі студентських лав вони засвоїли, що людське здоров’я та життя – понад усе.

Лариса Хрєнова, заступник головного лікаря з медсестринства Черкаської обласної лікарні: «Незалежно від того, чи це дільничний лікар, чи це молода асистентка хірурга, чи просто медична сестра, всі, перш аніж ступити до цього величного храму медицини, в душі своїй підписали клятву. Хочеться, щоб наші молоді спеціалісти в душі підписали клятву вірою та правдою служити людям».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net