Нові люди – нові ідеї

Сто літрів пального за важливу інформацію, яка допоможе роботі ДАІ. Саме стільки тепер даватимуть в обласному управлінні. Це варіант боротьби із злочинністю від новопризначеного начальника Миколи Симанчука. Дієвість цього методу останній випробував ще на Вінниччині. Чого слід чекати Черкащині від нового очільника обласної Державтоінспекції – знає Ольга Скорик.

Роботу ДАІ за останні 7 місяців новий начальник оцінив позитивно.
Микола Симанчук, начальник ДАІ Черкаської області: «Ми спостерігаємо зниження аварійності по всіх напрямках. Це і загальне зниження аварійності всіх ДТП, на 30% знизилось ДТП з потерпілими, знизилась кількість загиблих і кількість потерпілих».
Виявив головний даішник і певні недоліки у роботі обласної автоінспекції. Утім, про винних -ані слова. Сказав, що в його принципах не говорити, а виявляти порушення і усувати їх.
Микола Симанчук, начальник ДАІ Черкаської області: «Ми сьогодні вивчаємо питання щодо максимального забезпечення співробітниками ДПС, які повинні нести службу на дорогах. На деяких ділянках дороги інспектора ДАІ не бачили останні 2 роки. Необхідно 1 наряд ДПС на 40 км дороги. На сьогодні така дислокація недотримується».
У першочергових планах очільника ДАІ – зустрітись з власниками автодоріг та разом обстежити шляхи області і місця найбільших концентрацій ДТП. Таких на Черкащині 94. Ретельно вивчатиме Микола Симанчук і причини дорожньо-транспортних пригод, аби в майбутньому

їх було якомога менше. З собою до Черкас новий начальник ДАІ привіз апробовані на Вінниччині новаторства.
Микола Симанчук, начальник ДАІ Черкаської області: «Мої умови, які були у Вінниці, залишаються і на Черкащині. 100 л бензину або іншого пального за інформацію про незаконне заволодіння, про злочини на транспорті, про незаконне перевезення наркотичної сировини. Охорону інформатора та конфіденційність гарантуємо».
Вирішив Микола Симанчук також запровадити зустрічі з громадянами.
Микола Симанчук, начальник ДАІ Черкаської області: «Може десь-когось хтось образив по лінії ДАІ або не вирішені питання, щоп’ятниці з 9 до 13 години я запрошую всіх до себе в приймальню і готовий поспілкуватись і ухвалити рішення щодо надання практичної допомоги».
Новий начальник планує запровадити Державтоінспекції і дрес-код. У шортах, майках і рваних джинсах на територію – ні ногою.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут