Нове вікно – нове життя

У дитячому садочку спеціального типу №7 розпочали капітальний ремонт. Символічно, що перше сучасне вікно встановили саме в день людей з особливими потребами. У дошкільній навчальній установі, де перебувають діти з психічними та розумовими вадами, капітальний ремонт не робили жодного разу, хоча садочку вже близько 50 років. Про великий подарунок від міської влади в день свята – у наступному сюжеті.

Ці діти живуть своїм життям. Вони особливі і водночас є частиною суспільства. У дитячому садочку «Зірочка» навчаються діти з вадами розумового та психологічного розвитку. Тому й підходи до виховання та навчання особливі. У приміщеннях чимало іграшок, затишно та комфортно. Але це лише всередині. Вихователі бідкаються, що старе приміщення дає про себе знати тріщинами, облупленими стінами та гнилими вікнами.
Вікторія Ковальова, завідувачка ДНЗ спеціального типу №7 « Зірочка»: «Будівлі садочку 50 років. До вікон не можна торкатися, бо впадуть. Потребують ремонту і каналізація, і водогін. Багато чого потрібно зробити».
Перше старе вікно викинули саме в день людей з особливими вадами. До кінця року пообіцяли замінити всі 50 вікон на сучасні склопакети. Міська влада запевняє, що це лише перший крок великої реконструкції.
Микола Шкарабура, перший заступник міського голови: «Якщо з початку року ми змушені були урізати кошти, то сьогодні з’явилися

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net