Нова влада – нові сподівання

Тільки хорошого слід очікувати Черкащині від нової влади. Адже біло-блакитна команда Януковича завойовуватиме Черкащину добрими справами, щоб виглядати краще за помаранчевих попередників. Такі оригінальні думки висловили черкаські політологи на засіданні експертного клубу. Поки Черкащина завмерла в очікуванні нових владних призначень, черкаські аналітики впевнені:новий Президент поставиться до призначення голови Черкаської облдержадміністрації дуже виважено. Інші політичні прогнози – дивіться у наступному сюжеті.

Нова влада для Черкащини буде кращою за попередню. Таке припущення робить голова обласної організації комітету виборців Максим Михлик. Він переконаний, що Віктор Янукович прагне стати політиком для усієї України і просуватися в бік Заходу. Тому Черкащина для Януковича – область стратегічна. З огляду на це, біло-блакитний Президент намагатиметься справити на черкащан позитивне враження, вважає Максим Михлик. Тож наші області слід очікувати реставрації історичних об’єктів, таких як Канівський музей, і частих візитів столичної влади.
Максим Михлик, голова обласної організації КВУ: «Він спробує показати, що він український політик. Черкащина позиціонується, як духовна столиця України. Я думаю, що фінансові ресурси і кадрові призначення Янукович буде робити з цієї позиції».
Тож і до призначення губернатора Черкащини Янукович підходить досить виважено, вважають експерти. Про це свідчить і затягування призначення у часі. Версії щодо кандидатур у черкаському медіа-просторі змінюються зі швидкістю звуку. Серед найбільш вірогідних

кандидатур називали і Михайла Бродського, і колишнього керівника області Володимира Лук’янця, і довірену особу Ющенка Геннадія Бобова, і регіонала Петра Душейка, і литвинівця Сергія Терещука. А поки губернаторське крісло ще порожнє, аналітичний центр «Енігма» провів опитування, яку людину на цій посаді хотіли б бачити черкащани.
Володимир Присяжнюк, ДАЦ «Енігма»: «Черкасці очікують голову ОДА, який знає Черкащину і який є керівником, господарем своєї справи. Насамперед ця людина має зробити команду працівників, які б надалі працювали».
Також черкащани очікують, що новий губернатор краще прислухатиметься до потреб громадян, що не надто вдавалося робити його попереднику.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут