Нічну варту в Черкасах несуть не лише правоохоронці

У Черкасах нарешті все більш-менш спокійно. З минулого четверга місто патрулюють загони самооборони. Відтоді, як силовики зі зброєю розігнали народний блокпост на дамбі. А після кадрових змін у владній верхівці до активістів вирішили доєднатися і черкаські правоохоронці. Про співпрацю «мундирів» і цивільних – Марія Гаврилян.

– Струнко! Наказую заступити на оборону громадського порядку в місті Черкаси. Наказую ввічливо поводитися з громадянами і обережно зі зброєю!

Так гасло «Міліція з народом» у Черкасах стає дійсністю. Правоохоронці тепер патрулюють місто спільно з активістами «Правого сектора», Народною самообороною та афганцями.

Володимир Іващенко, начальник управління громадської безпеки УМВС у Черкаській області: «Залучається батальйон патрульної служби. Відбувається інструктаж».

Василь Роговий, місцевий житель, доброволець: «Зараз склалась така ситуація, що є недовіра, це відчувається до представників у формі. Тому ми зараз знаходимось із ними, проводимо профілактичну роботу, виходимо без зброї».

Добровольці ходять у нічні патрулі відтоді, як силовики зі зброєю розігнали блокпост на дамбі. Тоді постраждали з десяток активістів.

Віталій, речник «Правого сектора»: «Вирішено створити загони на основі районних осередків, які будуть патрулювати ці місця. У випадку виявлення якого вандалізму, наприклад, щодо місцевого майна, щоб їх затримували і передавали працівникам міліції».

Усіх охочих охороняти спокій міста записують у Штабі народної самооборони, що нині в мерії. Упродовж ночі вони мають берегти від хуліганів закріплені мікрорайони. Патрулям дозволено виходити у цивільному одязі, з пов’язкою, але без касок і палиць. Про скоєння злочину вони повідомляють до чергової частини і до приїзду міліції можуть затримати правопорушника.

Правоохоронці кажуть: останні події в місті налякали навіть порушників. За останній місяць вуличних злочинів у Черкасах поменшало втричі.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net