Незлим тихим словом по … депутатах!

Особову картку заведуть на кожного черкаського депутата. Так вирішили в обласній організації Комітету Виборців України. І створили новий інтернет-ресурс, який вже працює з 31 серпня цього року. «Незлим тихим словом» квушники пропонують пом’янути і районних, і міських, і обласних депутатів. Саме таку назву має проект з моніторингу діяльності депутатів місцевих рад. Про своєрідну електронну книгу скарг та пропозицій – дивіться у сюжеті Євгенії Гнєушевої.

КВУшники вирішили провести тест для депутатів, аби виявити, як вони виконали свої численні обіцянки.
Максим Михлик, керівник проекту: «Обіцяли вони дуже багато, але, як кажуть, обіцяного три роки чекають. Подивимося, що вони реально зробили».
Так виник проект «Незлим тихим словом». Комітетівці на питання, чому він має саме таку назву, сором’язливо прикриваються Шевченком.
Максим Михлик, керівник проекту: «Назва традиційна для Черкащини, це ж Т. Г. Шевченко».
Насправді ж КВУшники вирішили наблизити електорат до народних обранців. І завели на кожного депутата особову картку в інтернеті.
А ще – депутатові можна зателефонувати чи написати листа. І навіть додати до послання фотографію. Саме на таку активність сподіваються у комітеті виборців.
Оксана Колісник, експерт проекту: «От якби зросла фаховість наша, як

членів територіальної громади, то ми б були висококваліфікованими її членами».
Максим Михлик, керівник проекту: «Теза одна – вони всі однакові, навіщо їх вибирати. Але, я думаю, українці дадуть нашим політикам ще один шанс, явка буде 60-70%».
Окремі депутати погоджуються – вони мають відповідати за свої дії перед народом.
Любов Майборода, депутат обласної ради: «Немає залежності від виборців. Тим більше, що за партійними списками вибори відбулися вперше. Взагалі незрозуміло, за якими підходами ці списки формувалися».
Турбують представників комітету виборців низька активність депутатів в ухваленні важливих рішень, відсутність звіту перед народом, постійні конфлікти у середині депутатських фракцій. Про усі ці проблеми мають знати пересічні українці. Цьому сприятиме «Депутатський довідник», який вже скоро планують видати КВУшники.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net