Незаконній рекламі – демонтаж

У місті триває період демонтажу. Під знесення потрапляють як незаконно встановлені малі архітектурні форми, так і рекламні носії. Нещодавно завдяки муніципальній інспекції жителі району залізничного вокзалу позбулися розливайок. На черзі – рекламні щити.

Ірина Гришко, кореспондент: «Ще вчора реклама на цьому біг-борді коштувала у середньому 800 гривень на місяць, сьогодні заробити на рекламі вже не вдасться. Незаконно розташований рекламний носій демонтують».
Черкаські підприємці звикли розташовувати зовнішню рекламу, де заманеться. Головне, аби впадала у вічі потенційних клієнтів чи покупців. Подбати ж про законність розміщення щитів їхні власники почасти забувають. Єдина управа на порушників – демонтаж.
Сергій Гура, заступник міського голови: «За минулий місяць ми демонтували 50 щитів і плануємо знести усі незаконні в місті, що становить 30% реклами».
Рекламні щити навпроти залізничного вокзалу залишатимуться на місці. Термін дії догорову оренди у компаній, яким вони належать, ще не закінчився. Втім, представники мерії говорять, що у майбутньому переглядатимуть доцільність їхньього розміщення. Так само як у центр, в інші мікрорайони реклама потраплятиме за правилами.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net