Незаконна сміттєпереробка!

Специфічний міні-завод з обробки та спалювання різноманітного сміття викрили у Черкасах на території комунального кооперативу. Там побутові та будівельні відходи скидали у велику яму та просто спалювали. При чому без будь-яких дозволів та дотримання пожежних норм. Працівники Департаменту муніципальної та екологічних інспекцій вчасно зреагували на дзвінок небайдужого черкащанина та застали на місці триметрове вогнище та представника цього кооперативу. Порушник у скоєному спочатку зізнався, а от на камеру – вигадав нову версію того, що відбулося.

Навіщо платити місту за вивіз сміття, – такого висновку дійшли у автокооперативі «Комунальник». І облаштували свій маленький завод з переробки сміття. Скидали його у велику яму, глибиною 4 метри та шириною близько 10. Далі – просто підпалювали і тікали. Свідками і жертвами вогняного шоу свого часу були лише дерева. Аж потім побувати на оригінальному заводі поталанило і працівникам Департаменту муніципальної інспекції.
Таміла Лельошкіна, департамент муніципальної інспекції МВК: «Полум’я палало, на місці був член кооперативу, який це підпалив. Ми викликали екологічну інспекцію в Черкаській області, склали протоколи. Він погодився, що це він усе це робив».
Алла Купріянова, департамент муніципальної інспекції МВК: «За наявністю цих куп сміття можна зробити висновок, що відбувалося усе це систематично».

Тож, про існування великої ями із купою різноманітного недопаленого сміття у страшних хащах прості смертні могли ще довго не знати.
Спочатку чоловік, якого застали на місці, таки визнав себе винним. На камеру ж – вигадав нову версію того, що відбулося. Повідомити, де зараз голова кооперативу, чоловік теж відмовився. Поспілкуватися із головою кооперативу таки вдалося. Щоправда, телефоном. Той винним себе теж не вважає.
Володимир Крезуб, голова автокооперативу: «Я не бачив, як завозили сміття. Якби бачив – такого не допустив би. Коли я тут присутній, то ніхто не заїжджає, не пропускаю я, в мене немає інтересу. Може, і заїжджають хто, бо кооператив ще будується».
Утім, відповідати доведеться таки голові. Керівника автокооперативу вже двічі оштрафували та змусили засипати диво-сміттєвий завод.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net