Невигадані новорічні історії

Новий рік – це казкова пора. Зазвичай саме новорічної ночі з людьми трапляються неочікувані історії. Дехто називає їх дивами. Черкащани, які вірять в магію новорічної ночі, розказали свої історії. Вони справжні і невигадані. Хтось знайшов свою загублену валізу, хтось гроші, а комусь доля усміхнулась більше і подарувала супутника на все життя. Юлія Кропива зібрала найцікавіші історії , які траплялися з черкащанами напередодні або ж новорічної ночі.

Її історія розпочалася напередодні нового року. Марина Волошенко поверталася з аптеки. Витратила всі гроші на ліки для дитини. На подарунок для сина не залишилось ні копійки. Раптом на тротуарі – гроші. На той час –майже пів зарплати.
Марина Волошенко, радник міського голови: «Насправді, доля дарувала гроші 2 рази. Дива існують, у це треба вірити».
Маленького тракторця молода мама зберігає і донині.
Тепер Марина точно знає – новорічні дива існують.
Директор однієї з черкаських перукарень Ірина Клешко загубила валізу в бориспільському аеропорті, коли поверталася з Алма- Ати.
Ірина Клешко, директор перукарні: «Підходжу до працівників аеропорту. Запитую – вони не знають. Сльози ллю, як же я буду без подарунка».
А на ранок дзвінок.
Ірина Клешко, директор перукарні: «Ура, знайшлася валіза. Знайшлася. Я дуже щаслива».

У іншої директорки Ольги Яловенко – історія пригодницька. Жінка зустріла Новий рік між хмарами у літаку, просто над екватором.
Ольга Яловенко, директор підприємства: «Всі один одного вітали в небі на висоті 10 тисяч метрів. Так було святково, море вражень».
Наступного ранку – вже Африканський материк і жарка Намібія. Але ялинка прикрашена. А надворі – плюс 40.
Ольга Яловенко, директор підприємства: «Жарко, роздяглись в аеропорту, мазались кремом, щоб не згоріти під такою температурою».
Цього року – із снігом –на батьківщині.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут