Невідомі амплуа відомих людей

Левову часку свого часу вони проводять на роботі. Тут вони – ділові, серйозні, стримані та вкрай заклопотані. З восьмої ранку до -надцятої вечора вони керують іншими та роздають вказівки. Усе, більше інтригувати не будемо – вони – це керманичі Черкас. Майже щодня міські очільники звітують про свою роботу з екранів телевізорів. Утім, напередодні Нового року ВІККА-НОВИНИ вирішили показати публічних людей зовсім з іншого боку. Про невідомі амплуа відомих людей розповість Вікторія Курченко.

Обідня перерва – найкращий час для купівлі подарунків. Особливо, якщо до Нового року залишилося усього-нічого. Серед покупців книгарні – знайоме обличчя. Це заступник міського голови обирає інтелектуальні подарунки для дітей. Підхід до пошуку – ґрунтовний. Сергій Гура просто сипле на консультанта уточнювальними запитаннями. Нарешті вибір таки зроблено: для дванадцятирічного сина – пригодницька література, для півторарічної доньки – дитячі книжки.
Сергій Гура, заступник міського голови: «Коли їй читаєш віршики, вона пробує ловити останні букви. Але обов’язково, щоб були картинки. Їй дуже приємно і слухати, і дивитися».
Публічний тато впевнений: книжки від Діда Мороза сподобаються дітям. Сам колись отримав у подарунок «Робінзона Крузо». Ще й донині називає такий презент найціннішим у своєму житті.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут