Невдала провокація

До школи №3, в приміщенні якої теж проходило засідання, приїхав наряд міліції. Правоохоронців викликав депутат міськради. Його на конференцію не впустили.

Засідання проводили в закритому режимі. Так працювати вирішили одноголосно, оскільки попередні збори неодноразово зривали. За словами члена ініціативної групи Тетяни Леонідівни, жодні збори не проходили, як слід. Були навіть випадки прямих погроз. Конфлікт на цьому засіданні виник, коли двері зачинилися.
Олег Олексійович, житель Черкас: «З’явився депутат Миколенко. Двері вже були зачинені. Йому пояснили: чому і як. Він викликав з мобільного телефону міліцію і повідомив про те, що тут відбувся захват школи»
Сам пан Миколенко говорить, що прийшов на засідання за п’ятнадцять хвилин до початку. Двері зачинили перед його носом, нічого не пояснили та не впустили.
Василь Миколенко, депутат міської ради: «Мене не впустили, я вимушений був викликати наряд міліції, оскільки я вважаю, що це захоплення школи невідомими особами з невідомою метою».
Засідання відбулося, як і планували. Приїхавши, правоохоронці звичної для себе роботи не знайшли. Міські посадовці переконані: такий інцидент – звична провокація.
Василь Маринкевич, секретар Черкаської міської ради: «Вони вдалися до більш радикальних дій. Почали створювати умови, складні для роботи, стукати у двері, кричати, гомоніти. Викликали міліцію і сказали, що школу захопили терористи».

    

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
Стали свідком новини? Тисніть тут