Неслухняні водії

Непорозуміння водіїв і пішоходів тривають. Часто вони формують сумну статистику. З початку року на черкаських вулицях скоєно близько півтисячі аварій. У дев’яноста відсотках винними є водії. Власники автомобілів сідають за кермо в нетверезому стані, перевищують швидкість, нехтують правилами дорожнього руху. Чимало порушень інспектори ДАІ фіксують в центральній частині Черкас. Тут обмежена кількість місць для парковок, тому водії зупиняються, де заманеться. Журналісти ВІККА-НОВИН бачили неслухняних водіїв. Більше того, разом із інспекторами відстежували тих, хто намагався проїхати на червоне світо.

Смілянська, Гоголя і Шевченка. В годину пік на цих вулицях панує хаос: водії не лише їдуть, як заманеться, а й зупиняються у заборонених місцях. За що від інспектора отримують «на горіхи».
Володимир припаркувався у зоні зупинки громадського транспорту. Тепер за своє порушення відповідатиме перед законом.
Володимир, порушник: «Так трапилося, вибіг в магазин на 5 хв.».Зазвичай це найпопулярніша відмовка водіїв-порушників. Утім, для інспектора така відповідь – не аргумент. Даішник складає протокол. Володимиру доведеться заплатити штраф у розмірі двохсот п’ятдесяти п’яти гривень. А інспектор ДАІ Віктор Козаченко вкотре нагадує, де водіям не можна зупинятися.
Віктор Козаченко, інспектор ГПР ДАІ: «Це в зоні 3.34, пішохідні переходи, це зупинки транспортних засобів загального користування».

Близько 10 порушень за добу даішники фіксують в місцях регульованого пішохідного переходу. Часто квапливі водії не зважають на червоне світло і тиснуть на газ.
Роман Санжарівський, начальник відділення адміністративної практики ДАІ в м. Черкаси: «Це водії, які ігнорують сигнал світлофора, не поважають людей, що переходять вулицю».
Разом з інспекторами знімальна група ВІККА-НОВИН чатують на порушника. Чекати довелося недовго. Василь Іванович проїхав на жовтий. Тепер виправдовується перед інспектором.
Василь Іванович, порушник: «Поспішаємо, онуку веземо в лікарню. Проїхав на жовте світло. Винен».

У Черкасах 5 регульованих пішохідних переходів.За спостереженням інспекторів, на 3 з них водії постійно скоюють порушення. Утім, довести це без фото та відео або 2 свідків даішникам складно. А у кмітливих водіїв завжди є гарна відмовка: мовляв, їхав на зелений, що моргає.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут