Непізнане своє

Українські арт-критики переконані в тому, що українське сучасне мистецтво є більш популярним за кордоном. А пересічний українець не може назвати більше п’яти імен сучасних художників. До прикладу, на виставках, які проходять у Черкасах, можна зустріти одних і тих самих людей. Мистецтвознавці переконані: сучасний арт в Україні є наслідувальним, а український глядач не готовий сприймає мистецтво, далеке від «національної традиції образотворчості». Про це говорили мистецтвознавці, культурологи та художники на з’їзді в Талянках Тальнівського району.

На виставках у музеях чи галереях завжди одні й ті самі люди. Сучасне мистецтво не цікавить пересічного українця. Арт-критики запевняють: за кордоном воно більш популярне. В Україні немає серйозного глядача.
Юрій Нагулко, художник, меценат : «Серйозний глядач для художника – це той, який відчуває душею те, що ти робиш і що ти хочеш сказати. У мене є сайт. Багато людей відвідують. І українці там не на першому місці».
Без усвідомлення своєї культури, її величі та значення, неможливий правильний розвиток суспільства. Сучасне мистецтво не посідає гідного місця і на державному п’єдесталі.
Олена Золотарьова, директор Арт-Центру «Меценат»: «Закон устоявшегося развитого общества требует от цивилизованного человека участие в искусстве и культуре. Украина пока что не

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net