Немає слів – даруйте квіти!

Немає слів – даруйте квіти! Фінансова криза не змусила європейців економити на квітах. Обсяг продажів найбільшого в світі об’єднання в цій сфері Floraholland минулого року навіть збільшився. У Черкасах у 2009-му теж приділили достатньо уваги квітам та квітковому мистецтву. У художньому музеї пройшла вже друга флористична виставка професійно-технічного училища № 8. Її автори впевненні: своїм забарвленням, формами і запахом квіти збуджують фантазію, піднімають настрій, допомагають розрядити гнітючі обставини і навіть подолати психологічну кризу.

Флористична виставка майже перетворилася на емоційний концерт. Гостей зустрічали трояндами, яскравими осінніми композиціями та звуками скрипки.
Маки, волошки, ніжно-білі весільні троянди та жовто-блакитні гвоздики, що оригінально сплелися у національний прапор, – склали одне одному гідну конкуренцію. Усі квіти гарні по-своєму, – наголошують флористи. Знавці квіткового мистецтва готові працювати навіть із найбільш примхливими матеріалами, як-то троянди та лілії. Утім, найбільше уваги на цій виставці притягують жовто-гарячі соняшники. Ця квітка – філософська, –говорять флористи.
Майя Гридньова, майстер-флорист: «Соняшник повертається сам до сонця, а ввечері – назад. І кожен відповідає сам за себе. У людей теж так повинно бути: кожен має відповідати сам за себе і за життя в цілому».

Криза не вплинула на любов черкащан до квітів, – впевнені флористи. Адже вони – ідеальний посередник для вираження почуттів кохання і ніжності. А головне – заспокоюють та надихають на нові звершення.
Майя Гридньова, майстер-флорист: «Без квітів, без краси неможливе життя. Воно перетвориться у сірі будні».
А це – вже інші квіти. Квіти життя. Дівчата демонструють усмішки, оригінальне вбрання та зачіски, прикрашені різноманітними квітами.
Прикрасити квітами можна усе – і власний будинок, і оригінальне свято. Ці флористи змогли додати квіткового шику навіть козацькій підкові.
Квіткове шоу вразило багатьох присутніх. Особливо той факт, що усю цю красу створили не професіонали, а вихованці професійно-технічного училища № 8.
Лілія Василівна, відвідувачка: «Це все мене дуже вразило, я навіть по-іншому буду тепер дивитися на нашу молодь, яку ми іноді не розуміли».
Окремі відвідувачі по-доброму навіть заздрять флористам.
Зупинятися на досягнутому черкаські флористи не збираються. І вже готові створити ще чимало нових квіткових прикрас, композицій, а потім – і виставок.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net