Не проїхати, не об’їхати…

Учора зранку було перекрито рух транспорту через залізничний переїзд в селі Кононівка Драбівського району. Там проходить ремонт. Все було б добре, якби у залізничників був дозвіл на це. Як повідомили в обласному управлінні ДАІ, роботи, які проводяться на цьому переїзді, не були погоджені в службі автомобільних доріг. На сьогодні терміново вживаються заходи щодо усунення порушень, які були допущені.

Переїзд закритий з восьмої ранку до 22 години вечора. Тут тривають ремонтні роботи. Даішники говорять, що начальник Дарницької дистанції колії Південно-Західної залізниці Володимир Сестринський не мав права давати команду починати ремонтні роботи. Мовляв, не було відповідного дозволу. Володимир Сестринський від коментарів утримався.
Володимир Сестринський не на камеру говорить: «Бажано оце тут не знімати, бажано звідси уїхати і не мішати, немає чого тут цікавитися, вільні зі своєю камерою».
За словами старшого інспектора з особливих доручень Григорія Шимка, з управлінням ДАІ проведення робіт не було погоджено. Залізничники подали заявки щодо узгодження проведення цих робіт невчасно. Не отримали відповідних документів і в службі автомобільних доріг, які є власниками цієї території.
Григорій Шимко, старший інспектор з особливих доручень управління ДАІ: «Управлінням ДАІ була видана вимога про заборону проведення

робіт до узгодження цього питання і підготовки належного об’їзду, але залізничниками вимога ця виконана не була».
Аби провести обстеження шляху, на якому виконуються ремонтні роботи, була створена спеціальна комісія.
Григорій Шимко, старший інспектор з особливих доручень управління ДАІ: «Встановлено, що кількість знаків, які інформують водіїв мінімальна, виготовлені вони з порушенням стандартів, не забезпечують світлоповертаючу властивість, тобто в нічний час водій ці пано не зможе побачити».
Наразі рух через переїзд закритий. На період проведення ремонтних робіт автомобілісти і пішоходи змушені будуть змиритися з певними незручностями. Якщо пішоходи зможуть пройти через переїзд, то автомобілістам доведеться об’їжджати. Це велика незручність для автомобілістів.
Інспектор ДАІ: «Вам прийдеться вернуться і іншим шляхом вернуться, тому що залізничний переїзд закритий на 4 доби, там проводять ремонт».
Водій: «Никаких ни предупреждений нет, ни знаков аварийного обьезда не было. Плюс расход бензина и обьезжать куда-то надо искать».
На сьогодні працівники ДАІ вживають заходи щодо належного інформування водіїв про визначену схему маршрутів об’їзду. Григорій Шимко зобов’язав виготовити необхідні таблички та схеми об’їзду.
Григорій Шимко, старший інспектор з особливих доручень управління ДАІ: «До залізничників поставлена вимога про термінове виготовлення цих знаків, які в недостатній кількості були підготовлені і належним чином виставлені».
Керівництву дистанції колії Григорій Шимко вручив припис на термінове усунення недоліків, які на сьогодні прогресують на цих ремонтних роботах. Крім цього заборонено проведення робіт у нічний час. За невиконання вимог ДАІ керівництво Дарницької дистанції колії буде притягнуте до адміністративної відповідальності.

P.S. Під час підготовки сюжету до ефіру ситуація з перекриттям залізничної колії дещо змінилася. В результаті належного контролю та вимогливості з боку працівників ДАІ, представники Дарницької дистанції колії Південно-західної залізниці сьогодні уже встановили два інформаційних панно зі схемою об’їзду. Також 10 табличок, які вказують напрямок проїзду по об’їзній дорозі.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут