Наші діти – інтернаціоналісти

Штаб Всесвітньої дитячої ліги націй буде в Україні, а саме – в «Артеку». Про це повідомила голова фонду «Надії і добра» Валентина Довженко, перебуваючи з робочою поїздкою у Черкасах. Вона поспілкувалася із учнями 1-ї гімназії Черкас . Один з них, В’ячеслав Лінінг, був обраний головою Всесвітньої дитячої ліги націй. Вона була створена цьогоріч 31 червня. Подробиці візиту – у наступному сюжеті.

Перша міська гімназія — Асоційована школа ЮНЕСКО та чи не єдина в Україні полілінгвістична школа. Тут вивчають одразу декілька іноземних мов, серед яких і такі досить екзотичні, як японська й іврит. Тож її вихованці привітали Валентину Довженко невеличким концертом із пісень різними мовами.
Після концерту голова фонду «Надії і Добра» розповіла, що на думку завітати саме до цієї школи її навів виконувач обов’язків міністра закордонних справ Володимир Хандогій. Разом з ним пані Довженко входить до оргкомітету Міжнародного фестивалю «Змінимо світ на краще».
Валентина Довженко, голова Всеукраїнського благодійного фонду «Надії і добра»: «Я кажу, Володимире Дмитровичу, може ми будемо запрошувати учнів із асоційованих шкіл ЮНЕСКО. Він погодився».
Валентина Довженко наголосила, що задоволена роботою учнів гімназії під час восьмого фестивалю «Змінимо світ на краще». Вона висловила сподівання, що учні цієї черкаської школи допомагатимуть в подальшому долучати до міжнародної співпраці дітей з інших країн, зокрема, Іспанії. Повідомила також приємну новину.

Валентина Довженко, голова Всеукраїнського благодійного фонду «Надії і добра»: «Завтра ми в Міністерство юстиції передаємо документи для реєстрації Всесвітньої дитячої ліги націй, яку створили діти з 50 країн світу, і презентуємо його 8-10 жовтня на всесвітній конференції ООН з прав дитини і Україна. «Артек» стане штабом Всесвітньої дитячої ліги націй».
В’ячеслав Лінінг, голова Всесвітньої дитячої ліги націй, учень 10 класу: «Найбільше я хотів вам подякувати за створення цієї ліги, яка повинна працювати і може працювати. Діти хочуть боротися за свої права – і вони зможуть це зробити. Але, звісно, цього не буде без допомоги дорослих».
Валентина Довженко, зі свого боку, наостанок пообіцяла гімназії матеріальну допомогу на придбання музичного обладнання та ремонт шкільного фасаду.

Leave a Reply

avatar
  Підписатися  
Повідомте про
    
Стали свідком новини? Тисніть тут