Населення самоорганізовується

Другий етап створення органів самоорганізації населення розпочато у Черкасах. На останньому сесійному засіданні міськрада дозволила тринадцятьом мікрорайонам міста створювати ОСН. Тепер делегати на загальноміських конференціях обиратимуть голів комітетів та керівний склад. Це потрібно для реєстрації новоствореного органу самоорганізації населення. На першій конференції мікрорайону «Привокзальний» побували і кореспонденти ВІККА-НОВИН.

Міський голова пропонує розширити повноваження органів самоорганізації населення. Тепер вони зможуть і допомагати муніципальній інспекції у боротьбі зі стихійникам та незаконними об’єктами, і слідкувати за громадським порядком та піклуватися про знедолених. А також дбати про дозвілля дітей. І це ще не повний перелік нових повноважень. Усе – заради поліпшення умов проживання в районі. Користуючись нагодою живого спілкування з мером, жителі «Привокзального» поскаржилися йому на брак дитячих майданчиків та відсутність зливної каналізації по вул. Смілянській.
Жителька мікрорайону: «Щоб в нашому районі поставили такий майданчик, як біля «Юності». А то, щоб внука вивести погуляти – треба везти його аж туди у центр».
Такі дитячі майданчики – задоволення не з дешевих. Кожен коштує понад сто тисяч гривень. Утім, поступово, – наголосив мера міста, – вони з’являться і у віддалених від центра районах. А органи самоорганізації населення допоможуть це зробити швидше. А от на вирішення іншої проблеми – відсутності зливної каналізації по Смільянській – у міста поки що коштів катма.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Це одне з пріоритетних завдань. Як тільки закінчаться оці наслідки економічної кризи і ми зможемо наповнити бюджет розвитку – ми будемо фінансувати ці роботи і зробимо. Реально за часом, я думаю, це два роки».
Після обговорення болючих тем міський очільник дав делегатам останні настанови з приводу обрання керівного складу ОСН.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Я просив би Ви коли будете формувати комітети, обирати людей, щоб зразу при цьому уявляли, що ця людина може займатися скверами, ця – соціальною допомогою, а ця людина може займатися інспекційною роботою і таке інше».
Потому делегати, голосуючи мандатами, обрали секретаріат та лічильну комісію комітету. А його головою стала Надія Кусенко. За неї делегати проголосували одностайно.
Делегат: «Допомагає всім, хто до неї підходить, і вирішує багато різних проблем».
Працювати з делегованими повноваженнями комітети розпочнуть з 1 січня наступного року.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net