«Народний» кандидат

Понад десять тисяч учасників із чотирьохсот п’ятдесяти міст та чотирьохсот дев’яноста районів України. Вперше таке масштабне зібрання народних представників відбулося в Києві. Усі вони приїхали на одинадцятий з’їзд Народної Партії України. На порядку денному – два нагальні питання. По-перше, партійці мали визначитися, за якими списками вони підуть на вибори депутатів місцевих рад. По-друге, обрати власного кандидата на президентську посаду. Ухвалені рішення довели лідера партії Володимира Литвина до сліз. Через що плакав спікер Верховної Ради – знають кореспонденти ВІККА-НОВИН.

У залі – повний аншлаг. Лише від Черкащини на з’їзд Народної Партії приїхали двісті п’ятдесят осіб. Всього ж в області її членів – понад шістнадцять тисяч.
Василь Касьян, 1-й заступник голови Черкаської обласної організації Народної Партії: «Настрій сьогодні і бойовий, і приємний. Тому що наш лідер серед небагатьох, хто висувається сьогодні від партії на пост Президента. Це заслуга його і авторитет партії».
Сам лідер на з’їзд з’являється у доброму гуморі. Володимира Литвина зал зустрічає бурхливими аплодисментами. Після взаємних компліментів – учасники з’їзду беруться до роботи. Спочатку вирішують, з якими списками партія йтиме на вибори депутатів місцевих рад. Вони мають бути відкритими – народ повинен знати, кого обирає.
Олег Зарубінський, заступник голови Народної Партії: «Обрання своїх

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net