Народні кандидати

«Народний список» презентувала в Черкасах лідер партії «Україна – Вперед!» Наталія Королевська. Минулої п’ятниці на Театральній площі вона познайомила містян із «народними кандидатами». Це – черкащани, які хочуть балотуватися до Верховної Ради від партії «Україна – Вперед!». Щоб отримати місце у списку цієї політсили, спершу вони мають здобути підтримку громадськості. Та обиратиме кращих із кращих відкритим голосуванням на партійному сайті й у спеціалізованих пунктах, розташованих по місту.

Не словом, а ділом. На боротьбу з черкаським бездоріжжям вийшли не комунальники, а учасники «Народного списку» партії «Україна – Вперед!». Самотужки, ще й власним коштом асфальтують шлях біля одного із дворів у Південно-Західному районі.

Олена Надточій, учасниця «Народного списку»: «Глаза боятся – руки делают. В принципе, ничего сложного нет. Как и все проблемы в нашей жизни, решаются простой элементарной работой».

Леся Островська, учасниця «Народного списку»: «Цією акцією ми хотіли показати, що ми не боїмося лопат, рукавиць, не боїмося асфальтних випарів. Ми можемо вже сьогодні робити щось для черкащан».

Самі ж черкащани поруч «взяли в облогу» лідерку партії «Україна – Вперед!». Скаржаться Наталії Королевській на умови життя.

Наталія Королевська, лідер партії «Україна – Вперед!»: «Крыши текут, отопление не меняют, а тарифы уже приближаются к размеру пенсии. Мы считаем, что нужно сегодня применить систему государственно-частного партнерства, демонополизировать рынок, привлечь инвестиции и внедрить полную модель реформирования ЖКХ».

Та ці й інші рятівні реформи для країни, наголошує пані Наталія, нинішнім владцям не до снаги. Мовляв, 20 років у політиці – одні й ті ж. То у владі, то в опозиції. А жити простим українцям краще не стало. Через те, вважає лідерка «України – Вперед!», країні потрібна свіжа кров. І обрати кандидатів у депутати від своєї політсили Наталія Королевська пропонує народу.

Наталія Королевська, лідер партії «Україна – Вперед!»: «Я прошу поддержать наших ребят, молодую команду людей, в которых я верю! Есть перед нами одна задача – достигнуть цели – построить сильную и процветающую Украину».

Йти до парламенту від Черкащини хочуть восьмеро. Топ-менеджер, керівник середньої ланки, маркетолог і конструктор. А ще – вчитель, громадський діяч, дизайнер і приватний підприємець.

Сергій Блажевич, учасник «Народного списку»: «Народний список» – це єдина можливість для молодої людини, яка хоче щось змінити, пройти до Верховної Ради. Закриті списки давали можливість раніше заходити олігархам, їхнім перукарям, людям, яких ми не знали».

Голосування за кандидатів триватиме на партійному сайті та ось у таких наметах до 27 липня. Остаточне рішення, хто представлятиме партію «Україна – Вперед!» на виборах, ухвалюватиме з’їзд цієї політичної сили.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net