Намистинкове мистецтво

Образ прем’єрки Юлії Тимошенко у полотнах з бісеру та перлів втілила київська художниця Вікторія Пшенична. Зі своїми роботами майстриня вже побувала у Росії, нині витвори з намистинок мандрують Україною. Авторка стверджує: надскладна техніка – її власне ноу-хау. Помилуватися новаторськими картинами можуть і черкасці. Експозиція намистинкових портретів триває у торговельно-розважальному центрі «Екватор».

Вікторія Пшенична – успішна бізнес-леді, щаслива жінка й талановита художниця. Такої гармонії у житті досягти було нелегко. Однак, як довела своїм прикладом майстриня, можливо. Картини з бісеру Вікторія створює близько трьох років. До цього часу художниця вправлялася з натуральними матеріалами: соломою, піском, деревиною та листям. Та одного разу звичних для художниці матеріалів у магазині не виявилося. Саме тоді увагу Віки привернув бісер.
З того часу Вікторія Пшенична успішно творить з бісеру. Однак на досягнутому художниця не зупиняється: повсякчас вдосконалює власну техніку та урізноманітнює матеріали. Нині у доробку майстрині – 15 картин з бісеру, паєток та стразів. Над першими п’ятьма роботами, що їх Вікторія об’єднала у серію «Божественний союз», художниця працювала близько року.
Вікторія Пшенична, художниця: «Я в них показала, каким я вижу божественный союз мужчины и женщины, каким я вижу мужчину, какой я вижу женщину».

А ось такою Вікторія Пшенична побачила секс-символа 20-го століття Мерлін Монро. Її портрет мисткиня створила з блискучих паєток. Аби намистинкове мистецтво линуло в маси, художниця взяла на озброєння популяризовані образи Мерлін та Юлії Тимошенко. У портретних зображеннях прем’єрки для більшої фактурності до основного матеріалу – бісеру – художниця додала ще й справжні перли.
Вікторія Пшенична, художниця: «Портреты, в которых аксессуары есть, это может быть золото, это может быть какие-то драгоценные камни».
Вікторія переконана: працюючи над такими роботами, можна написати картину власного життя та здійснити потаємні мрії і бажання.
Вікторія Пшенична, художниця: «Самое быстрое воплощение моего желания произошло через месяц после окончания работы. Я абсолютно уверена, что можно таким образом воплотить свою мечту и приблизить ее к реальности».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net