Найрезонансніші злочини 2009 розкрито

Найрезонанснішу справу Черкаської області 2009-го року таки розкрито. Правоохоронцям вдалося розплутати клубок складних злочинів, що один за одним сколихнули Черкащину. Нагадаємо, у червні двоє невідомих пограбували магазин у Руській Поляні. У серпні ті ж таки скоїли напад на поштове відділення села Геронимівка, де вбили інкасатора, заволоділи табельною зброєю та викрали триста тисяч гривень. Пізніше з пістолета Макарова бандити застрелили п’ятдесятидворічного таксиста, прагнучи розжитись грішми, які той отримав за продане авто. Злочинцями виявились двоє підприємців із Черкас (1981 та 1979 років народження). Вони частенько і багато програвали на біржі. Аби винагородити правоохоронців до Черкас прибув Юрій Луценко.

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко попри свою відпустку завітав до Черкас, аби винагородити особовий склад, що відзначився у розкритті низки резонансних злочинів 2009 року.
Руслан Висоцький, перший заступник начальника Черкаського РВ ГУ МВС України в Черкаській області, начальник кримінального блоку: «Встановлено, що вони були причетні до скоєння низки розбійних нападів та двох вбивств. Це вбивство в Черкаському районі в с. Геронимівка, вбивство Сіренка, розбійний напад на «Укрпошту», звідки викрадено 300 тисяч гривень, та розбійний напад на магазин «Лісовий», що розташований у с. Руська Поляна, де вони викрали 50 тисяч гривень».

За виявлену хоробрість і професіоналізм під час розкриття цих тяжких злочинів Руслану Висоцькому і трьом його колегам міністр вручив відзнаку.
П’ятеро правоохоронців отримали «Почесний знак МВС України», ще двоє міліціонерів отримали нагороду «За відзнаку в службі» другого степеня. А заступнику начальника карного розшуку Віктору Капрізову присвоєне звання полковника.
Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: «Черкаська міліція добре завершила, щоб їй про щось нагадувати. Вбивство інкасатора і низка злочинів, які нова банда чинила на території області, для мене було головним викликом. Воно розкрите. Ви бачите емоції з приводу успіху».
Наостанок міністр вимагав, щоб і на цих виборах його підлеглі були стовідсотково поза політикою. Зі свого боку пообіцяв не ставити жодних незаконних завдань.
Юрій Луценко, міністр внутрішніх справ України: «Моє завдання головне – не дати, щоб вам ударили в спину і поставили незаконне завдання. Не сумнівайтеся, вам не надійде жодної незаконної вказівки щодо виборів. Я вас бережу від цієї політичної дурні, яка нищили багато кар’єр».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут