Найкращим – по статуетці

Кращого чиновника, бізнесмена та мецената року вибрали у Кам’янці. Там відбулася цьогорічна церемонія вручення нагород «Созидатель, або той, що створює». Цю акцію в нашій області вперше започаткували два роки тому. Відтоді щороку представники бізнесу та влади збираються напередодні Дня підприємця, аби відзначити найкращого зі свого кола. Цьогоріч вперше визначили ще й мецената року. Імена номінантів знає кореспондентка ВІККА-НОВИН Вікторія Курченко.

Спочатку культура, а потім нагороди. Так вирішили організатори церемонії «Созидатель, або той, що створює». Тому відмовилися від традиційного нагородження номінантів на сцені. Натомість нагороди вирішили вручати біля культурних пам’яток Кам’янки. Перед масовим паломництвом гостЕй – вітальне слово від організатора акції.
Борис Райков, голова Черкаського обласного об’єднання організації роботодавців: «Основное наше достижение в том, что, несмотря на все те проблемы, которые есть, бизнес в Черкассах не умирает. Об этом говорит то, что количество участников все больше и больше».
Сприяє цьому і черкаська влада, вважає Борис Райков. За його словами, влада розуміє бізнес, а той їй віддячує. Потому учасники церемонії нагородження вирушили до музею Пушкіна та Чайковського. Перша зупинка – і перша нагорода.
Сергій Одарич, міський голова м. Черкаси: «Мабуть, це такий аванс. Багато того, що ще треба збудувати, – не побудоване. Воно тільки в планах. Головні «созидателі» – це підприємці міста».

В історичному музеї друга бронзова статуетка «Созидатель, або той, що створює» знайшла свого власника. Тут удостоїли звання «Бізнесмен-созидатель року» Володимира Ходака.
Володимир Ходак, генеральний директор ТОВ «Ходак»: «Основа цього успіху – це мої батьки. На жаль, їх вже рік, як немає. Але я хочу розділити цей успіх з ними».
Свій успіх біля пам’ятника декабристам розділив з присутніми «Чиновник-созидатель року». Ним став начальник теруправління Держгірпромнагляду по Черкаській області Віктор Онишко.
Міські та обласні очільники теж у боргу не залишилися і відзначили почесними грамотами відомих бізнесменів. А голова ДПА в Черкаській області – найкращих платників податків.
Завершив церемонію нагородження «созидателів року» святковий концерт від творчих колективів Кам’янки.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net