Найкращі журналісти-2010

У Черкасах визначили переможців обласного творчого конкурсу, що проходив серед журналістів. Участь у цьому творчому змаганні взяли медійники з усієї Черкащини. Конкурс проходив за багатьма номінаціями, а тому розкрити свої творчі таланти мали змогу чимало журналістів. Утім, перемогу здобували лише найкращі. Телерадіокомпанія «ВІККА» також не залишилась без нагород. Деталі – у наступному сюжеті.

Журналістів Черкащини зустрічають урочисто. Напередодні свого професійного свята журналісти з’їхалися до Черкас із усієї області. Вони привітали один одного зі святом та взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців обласного творчого конкурсу.
Сергій Тулуб, голова Черкаської ОДА: «Щиросердно вітаю Вас, працівників масової інформації, з вашим професійним святом».
Відразу після привітань – святковий концерт.
Найголовніша частина заходу – оголошення переможців обласного журналістського конкурсу. У ньому – декілька номінацій: «Громадське суспільство», «Горизонти економіки», «Моя земля», «Родина». Загалом близько десяти напрямів. Утім, нагороди дісталися лише найкращим. Телерадіокомпанія «ВІККА» теж не пасла задніх. Так, перше місце у номінації конкурсу «Родина» дісталось журналістці Юлії Кропиві за програму «Невигадані історії». Герої її програми – багатодітна родина Ковпачів.

Друге почесне місце дісталось керівнику програми «Село і люди» Галині Культенко.
Багато років поспіль програма «Село і люди» висвітлює проблеми черкаської глибинки.
За словами керівника програми, здобути перемогу у цьогорічному конкурсі вдалося лише завдяки спільній праці творчого колективу.
Галина Культенко, керівник програми «Село і люди»: «Перш за все, я вдячна колективу, який працював над програмою «Село і люди», адже завдяки йому ми здобули таку нагороду».

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут