На зустріч людям

Проблем меншає – здобутків більшає. Нарешті цивілізація дісталася і до віддалених сіл Канівського району. За останні чотири роки тут газифікували одинадцять населених пунктів. Блакитний вогник отримали школи, ФАПи та оселі. На будівництво двадцяти кілометрів підвідних газопроводів із бюджету пішло чотири мільйони гривень. До кінця 2009 обіцяють подати блакитний вогник ще у три села. Кому пощастить – знають наші кореспонденти.

У селі Беркозівка, що на Канівщині, про газ навіть не мріяли, люди звикли обходитись дровами та вугіллям. Проте на початку 2005-го їхнім мукам прийшов край, а в селі з’явилось блакитне паливо.
Іван Вощан, голова сільської ради с. Беркозівка: «Одним із максимально значимих для нашого села – це газифікація населеного пункту, школи і фельдшерського пункту».
Ніна Стецюк, директор НВК с. Беркозівка: «Коли приміщення опалювалося вугіллям, на твердому палеві, був нестабільний температурний режим, зараз стабільна температура. У нас зберігається приміщення, воно стало сухим, естетичним, діти стали навчатися краще, менше хворіють».
Таке благо цивілізації за президентства Ющенка отримали вже 11 населених пунктів Канівського району. На досягнутому помаранчева влада не зупиняється.
Валерій Карпошенко, голова Канівської РДА: «У цьому році ми пустили газ по с. Калиберда, повністю закінчили підключення газу по с. Ліплява.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net