На змаганнях дружин юних пожежників перемогли команди 8 та 25 шкіл

Рятувальників стає більше. У Черкасах стартував шістнадцятий Всеукраїнський фестиваль дружин юних рятувальників-пожежників імені Василя Давиденка. Цього року участь в другому відбірковому етапі взяла рекордна кількість дітей. Свої рятувальні команди до Палацу піонерів відрядили двадцять черкаських шкіл. Далі розповідає Ольга Скорик.

У залі Палацу піонерів зібралася рекордна кількість рятувальників. Професіонали – засідають в журі, початківці – демонструють свої вміння та протипожежні знання зі сцени.
У такий творчий спосіб у Черкасах стартував другий відбірковий етап шістнадцятого Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятувальників-пожежників імені Василя Давиденка.
Петро Бас, головний державний інспектор м. Черкаси з пожежного нагляду: «Мета цього заходу: навчити дітей діяти у надзвичайних ситуаціях, у випадку пожеж. Бо з кожним роком у державі стає все більше надзвичайних пригод, пожеж. На жаль, гинуть люди, а найгірше – коли гинуть діти».
Аби уникнути біди, конкурсанти на зубок вивчають правила пожежної безпеки та у креативній формі доносять свої знання іншим.
Юлія Овчаренко, учасниця фестивалю юних пожежників, ЗОШ №34: «Ми навчилися завдяки цьому конкурсу, як діяти в екстремальних ситуаціях, як діяти при пожежах, як рятувати інших людей. Ми хочемо пояснити іншим дітям, як діяти в таких екстремальних ситуаціях, що потрібно, а що не потрібно робити».

Олена Шинкаренко, учасниця фестивалю юних пожежників, ЗОШ №25: «Дзвонити в 101 – рятувальники приїдуть і всіх врятують».
Відбірковий етап між представниками 20 шкіл тривав протягом двох днів. Обирати серед такої кількості учасників досвідченому журі довелося вперше. До наступного кола змагань, а саме міського етапу, вийшли по три кращі команди Придніпровського та Соснівського районів. Перші місця у своїх групах посіли команда юних пожежників із школи № 8 та минулорічні переможці обласних змагань команда «Рубікон» школи №25.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net