На вулицях стрижуть та зачісують

У Черкасах триває благоустрій зелених насаджень. Уже більше місяця комунальники впорядковують дерева на центральній алеї міста. Вони проводять їх планове обрізання та викорчовують сухостій. На місці видалених дерев комунальники висаджують нові. За таким принципом вже оновили зелені насадження на алеї від вулиці Смілянської до Кірова. Яким вулицям ще пощастить – дізнавалася Вікторія Курченко.

Алея по бульвару Шевченка змінюється щодня. Тут вперше за останні декілька років обрізали дерева. Поки що вигляд оновлених насаджень – не найкращий. Та комунальники обіцяють: результат буде видно навесні. На центральній алеї міста цієї осені з’явилися ще й нові дерева.
Володимир Гусаченко, начальник відділу екології та раціонального природокористування МВК: «Дерева, які ми висаджуємо на бульварі, будуть рости на місці аварійних дерев та сухостою. Вони були зрізані, пеньок викорчуваний і на місце саджаємо нове дерево».
Так комунальники вже оновили алею від Смілянської до Кірова, у планах дійти аж до Можайського. Наразі вони працюють у районі Дружби народів. З сучасною технікою, – говорить Володимир Гусаченко, – вдалося значно скоротити процес висадження нових дерев. Раніше лише на викопування ями витрачали близько години. Тепер – двадцять хвилин.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут