На варті життя і здоров’я людей

Вони завжди на варті людського життя і здоров’я. Готові щомиті прийти на допомогу. Понад чотири тисячі лікарів та тринадцять тисяч медичних працівників середньої ланки щодня допомагають черкащанам. Урочистості з нагоди Дня медика проходять і в Черкасах.

Сьогодні вони без білих халатів, проте у світлому та святковому, і такі ж серйозні, як завжди. Медичні працівники Черкащини відзначають професійне свято. У залі палацу культури «Дружба народів» немає вільних місць. І тут лише частина лікарської братії. Решта працює. Утім привітання зі сцени і слова вдячності адресовані всім лікарям.
Олександр Черевко, голова Черкаської ОДА: «Так уже влаштоване життя, що ніхто не обходиться без допомоги лікаря. І оцінка наших людей, які у вас лікуються, вона висока. Тож я щиро дякую вам за працю, що ви вірні клятві Гіппократа».
Сергій Одарич, міський голова: «Якою б не була техніка сучасною, вона лише допомагає. А безпосередню допомогу надаєте ви. Ваша праця, знання, турбота. Хочу привітати п’ятитисячний загін медиків Черкас».
Досягненнями наших лікарів пишається уся Україна. За щоденну сумлінну працю і вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я п’ятьом медикам Черкащини присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net