На телеканалі «ВІККА» стартує нова програма «Місто: правила користування»

Новий проект на телеканалі «ВІККА». З цього сезону стартує нова програма «Місто: правила користування». Автори телевізійного проекту покажуть Черкаси незвичними, особливими та невідомими. Програма про життя в місті й те, як зробити проживання в Черкасах комфортним та приємним. Для багатьох глядачів програма стане справжньою несподіванкою. Адже автор шукає нові ракурси добре відомого міста та вдало їх знаходить. Також програма дає практичні поради, за якими правилами жити в Черкасах, щоб не сумувати. Більше про новий телевізійний проект – дивіться в сюжеті.

Свої правила життя в Черкасах пропонує новий ВІККівський проект. Його автор і ведучий – Олексій Хуторний. Цього разу журналіст інформаційних програм перевтілюється в доброго та романтичного, часом іронічного мандрівника. Він курсує мальовничими куточками міста, шукаючи пригод, знайомлячись із черкасцями.

Олексій Хуторний, автор і ведучий програми «Місто: правила користування»: «Кожен черкащанин має цінувати місце, де живеш. Хочеться нагадати людям, що потрібно бути уважнішими, ніж ми зазвичай є».

У добре знаних місцях Олексій шукає нових вражень. Глядачам підказує, куди повести немісцевих і що їм розказати.

Цікаві факти, несподівані моменти та вдалі ракурси. Знімальна група кожному глядачу намагається подарувати приємні емоції. У звичному показати особливе.

Голос за кадром – це Віктор Надточій. Оператор допомагає креативити ведучому в кадрі.

Віктор Надточій, оператор ТРК «ВІККА»: «І бігати, і повзти, і мерзнути, і стояти прямо над водою на вітрі сильному. Це додає екстриму. Дуже цікаво».

Для нього це теж новий досвід постановочної зйомки. Обидва телевізійники – дуже творчі. Тому і між зйомками не зупиняються – всі рухи та дії фільмують.

Проект «Місто: правила користування» для тих, хто любить життя в усіх його барвах, переконані керівники телеканалу.

Любов Правдіна, генеральний директор ТРК «ВІККА»: «Телевізійний проект «Місто: правила користування» ми спеціально створювали для молодих людей, 18 «+» Саме ця глядацька аудиторія є оптимістами та позитивно налаштованими в житті. Для них наш проект».

Уже в першій програмі « Місто: правила користування» глядачі відвідають визначні місця. Далі разом із ведучим дізнаються, де робити покупки, які дороги обирати та де призначати побачення. Усі правила користування містом Черкаси – в новому телепроекті каналу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net