На що надихає Новий рік

Телеканал «ВІККА» продовжує розповіді про талановитих черкащан. Цього разу говоримо про жінку, яку на творчість надихнув саме новий рік. Фаїна Бойко створює на дому креативні новорічні ялинки із бісеру.

Жінка зізнається: дрібні кольорові скляринки допомагають не лише створити святкову атмосферу, а й покращити настрій та заспокоїти нерви. Унікальну колекцію сяючих вічнозелених бачила Євгенія Гнєушева.

Сучасні творчі жінки вдало використовують накопичений тисячоліттями досвід бісероплетіння. Бісер сьогодні і на одязі, і на взутті, а у цієї майстрині – навіть на дереві.
Бісерна казка, хоч як це і не дивно, справа рук людини. Бажання перетворити різнокольорові намистинки на диво-дерева у пані Фаїни з’явилося рік тому. Спеціальної освіти у майстрині немає. Художній дар мала й мама жінки. Тож, і у доньки творчих ідей сьогодні – хоч відбавляй. Особливо захопили жінку незвичні ялинки. Сприяє цьому і передноворічний настрій. Така ялинка вражає і своєю казковістю, і незвичністю використаних матеріалів.
Фаїна Бойко, майстриня: «Матеріалом може бути і звичайна зламана біжутерія».
Хобі хоч і надзвичайно красиве та захопливе, утім не з легких, – зізнається пані Фаїна. Тут потрібна неабияка витримка.

Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут