На гостину – в пожежну частину!

На гостину до пожежників. Учні 13 школи побували у СДПЧ-1. Вогнеборці провели для школярів ознайомлювальну екскурсію. Діти дізналися чимало цікавого про традиції та побут сучасних пожежників. Побачили начиння пожежної машини, спецодяг і поуправлялися зі справжнім пожежним рукавом. Дехто з юних екскурсантів по завершенню пізнавального візиту виявив бажання стати в майбутньому героєм-рятувальником. Разом із школярами на екскурсію до пожежної частини попрямувала Марина Лук’яненко.

Цього дня в пожежній частині №1 пролунало чимало захоплених вигуків. Найбільше дітей потішило практичне заняття із пожежогасіння. Кожен міг повправлятися зі справжнім пожежним рукавом. Від гіда малеча почула чимало цікавої інформації. Школярі дізналися, як саме працює пожежна частина, скільки тут бригад, скільки викликів отримують щомісяця.
Під час екскурсії вогнеборці вкотре нагадали дітлахам про правила пожежної безпеки. Мовляв, краще застерегти малечу від вогню, аніж потім визволяти її із пекельного полону.
Тарас Юрга, старший пожежник СДПЧ-1: «Найпростіше – не бавитися із сірниками, не гратися із відкритим полум’ям, а також напередодні новорічних і різдвяних свят не гратися із легкозаймистими та вибуховими речовинами, петардами, феєрверками та ін.».
П’ятикласники на цю екскурсію потрапили невипадково, говорить заступник директора з виховної роботи школи №13 Ольга Гончар. Цьогоріч діти почали вивчати «Основи безпеки життєдіяльності». Такі практичні заняття, переконує вчителька, малечі особливо цікаві та корисні.

Ольга Гончар, заступник директора з виховної роботи ЗОШ №13: «Звичайно, дітки сьогодні мали нагоду наглядно побачити, а не тільки теоретично вивчити, що таке пожежна частина, як її гасять. Я думаю, що це корисніше, ніж просто давати теоретичні знання».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Повідомте про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Стали свідком новини? Тисніть тут
booked.net