додому Новини на ВІККА ВіККА-новини На два тижні черкаські школи перетворились на оздоровниці

На два тижні черкаські школи перетворились на оздоровниці

0

Відпочинок у школі. По закінченню навчання для черкаських учнів відкрили двері шкільні табори. 26 міських шкіл перетворилися на тимчасові оздоровниці. Два тижні юні черкасці лише розважаються, ходять на екскурсії, збалансовано харчуються та сплять. І головне: у жодному випадку не згадують про навчання. Чи до вподоби нашим дітлахам такий літній відпочинок – цікавилися наші кореспонденти. Далі дивіться сюжет із циклу «Просто літо».

Поки одні дітлахи граються в себе у дворі, інші відвідують шкільний табір. На два тижні приміщення 26 черкаських шкіл перетворились на тимчасові оздоровниці. Нині у шкільних таборах відпочиває 1250 дітей із першого до сьомого класу. Відпочинок у стінах школи – чудова альтернатива дороговартісному перебуванню на морі чи в санаторії. Працюють табори лише в будні. З 9 ранку до 5 вечора. Щодня тут лише відпочинок, суцільні розваги та жодної згадки про навчання. Через організований педагогами-вихователями відпочинок нудьгувати дітям не доводиться.
Вікторія Фанталіна, начальник пришкільного табору «Барвінок» при ЗОШ № 17: «Старші займаються меншими. Ми даємо їм можливість проявити себе вожатими».
Окрім розваг, оздоровлення у пришкільному таборі передбачає, насамперед, збалансоване харчування. Дітей годують тут двічі на день. Дають сніданок та обід.
Відразу після обіду – дві години денного сону. Аби забезпечити дітям відпочинок, класні кімнати переобладнали на спальні. Тут замість звичних парт – розкладачки. Шкільними таборами не менше за дітей задоволені батьки.

Наталія, мама школяра: «Дитина нагодована, з нею погуляють. Вона відпочиває з друзями, це краще, ніж сидіти вдома літом».
Пришкільні табори працюють за кошти батьків. За відпочинок дитини доведеться платити по 20 гривень на день. До цієї суми ще варто дорахувати витрати на відвідування культурно-розважальних закладів – це ще близько сотні. А ось категорійні діти відпочивають у таборах за кошти міського бюджету. Цього року, кажуть чиновники, кількість пришкільних таборів значно збільшилася.
Ірина Топчій, директор департаменту освіти та гуманітарної політики МВК: «Ми дуже хвилюємося за створення належних санітарно-гігієнічних умов. Ми дуже велику увагу приділяємо створенню належних умов».
Із цим поки що все в порядку, кажуть робітники санепідемстанції.
Лора Коваленко, завідувачка відділення гігієни дітей та підлітків Черкаської міської СЕС: «Щоб була холодна та гаряча вода, каналізація, приміщення для сну, щоб були ігрові кімнати».
Працюватимуть пришкільні табори до 22 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Exit mobile version